Půjčka na podnikání je šancí nejen pro začínající OSVČ

Snad žádný skutečný podnikatelský záměr se neobejde bez úvěru, otázkou pak je jen konkrétní částka, která je pro rozjezd opravdu nezbytná. V některých případech stačí jen software, kancelářská židle a stůl, pracovní notebook, dobrá nálada a víra ve vlastní schopnosti. Jindy je počáteční investice nepoměrně vyšší. Peníze nejsou také zapotřebí jen v začátcích, protože je nutné udržovat firmu v chodu a samozřejmě investovat do vybavení tak, aby se stále držel krok s konkurencí v oboru.

kreditní karty

Až dvacet tisíc korun bez zbytečných otázek

Pokud nemáte rádi složité papírování a z návštěvy průměrného českého úřadu máte nepříjemné pocity, vězte, že půjčka na podnikání je o něčem úplně jiném. Krátký kontaktní formulář lze vyplnit i v nočních hodinách, nemusíte se tedy omezovat otevírací dobou kamenných poboček. A nejen to, protože na vyřízení nebudete dlouho čekat – po schválení žádosti potrvá výplata peněz na účet jen pouhých deset minut! Jaké jsou konkrétní parametry této krátkodobé půjčky, určené nejen pro začínající podnikatele?

  • 5 tisíc korun je minimální částka. Postačí na základní software do kanceláře či pracovní stůl?
  • 20 tisíc korun pak nejvyšší možná, o kterou můžete požádat. Získáte za ni dobrý notebook.
  • Lhůtu splatnosti si každý zájemce může nastavit podle sebe, konkrétně v rozmezí 7 a 30 dnů.

podpis smlouvy
Bez dlouhého čekání a otázek, které vlastně spíše zneklidňují. Podnikatelská půjčka jde vyřešit mnohem jednodušeji než kdy dříve, a to nejen díky internetu, jenž zkracuje vzdálenosti mezi úřady a lidmi. Nevyžaduje poplatky předem ani zástavu, ručitele nebo složitou administrativu, peníze jsou dostupné neprodleně poté, kdy jsou ověřeny základní náležitosti půjčky, jako je například platné živnostenské oprávnění. Uspořený čas je pak možné věnovat práci nebo odpočinku, záleží na každém, jak si rozvrhne svůj denní plán.