Přehled zimních bot, které musíte mít v této sezoně

Zimní boty je jeden z nejdůležitějších prvků oblečení v nejchladnějším ročním období. Vyplatí se zjistit něco více o výběru správné obuvi a seznámit se s nejpopulárnějšími modely.

Klasické kozačky

Mezi modely dámské obuvi, které musíte mít v této sezóně, patří v první řadě klasické kozačky. Toto jsou obvykle boty sahající do půli lýtek a se zapínáním na zip, takže se snadno nazouvají a sundávají. Dámské kozačky kožené mohou mít jak podpatek, tak i plochou podrážku. Díky tomu je lze libovolně přizpůsobit Vašim potřebám. Boty budou velmi dobře fungovat pro mnoho žen, protože díky nim je možné opticky zeštíhlit siluetu.

Mušketýrky

Mušketýrky jsou dalším typem obuvi, která se skvěle hodí pro nadcházející sezónu. Toto jsou poměrně univerzální boty, které se vyznačují klasickým vzhledem. Obvykle mají poměrně vysoký svršek, který sahá až za kolena. Mohou mít podpatky, ale také plochou podrážku. V obou verzích vypadají mimořádně dobře. Vyplatí se také vsadit na správně přizpůsobené barevné provedení bot. V nadcházející sezóně budou nejlépe vypadat univerzální barvy, černá a šedá.

Kotníkové boty

Kotníkové boty jsou jedny z nejoblíbenějších zimních bot pro ženy a jsou oblíbenou volbou pro ženy všech věkových kategorií. Svršek kotníkových bot končí u kotníků, takže se nejedná o příliš vysoké boty. Při chůzi jsou však velmi pohodlné. Kotníkové boty se prodávají v několika různých variantách. Patří mezi ně obuv na ploché podrážce, ale také na podpatku. Kotníkové boty se velmi dobře hodí k stylizacím o různém charakteru.

boty

Sněhové boty

Ideální boty do nepříznivého počasí jsou dámské sněhule. Tohoto typu boty zajistí dostatečný tepelný komfort osobě, která je bude nosit. Proto je můžete nosit i v hustém sněžení, když jiné boty nestačí. Sněhule jsou poměrně vysoké boty se šněrováním. Toto jsou boty na ploché podrážce, proto se vyznačují výjimečně vysokým stupněm stability při chůzi i v náročném terénu.

Workery

Dalším typem dámské obuvi, která je mezi ženami poměrně oblíbená, jsou workery. Tohoto typu boty jsou poměrně těžké a masivní, proto se vyznačují výjimečnou stabilitou při chůzi. Kromě toho jsou vybaveny poměrně silnou podrážkou, díky níž je zajištěn dostatečný tepelný komfort. Svršek těchto bot může mít různou délku od nízké po střední. Boty v nadcházející sezóně budou vypadat velmi dobře v černé barvě, takže stojí za to zvážit toto řešení.

Nazouvací kozačky

Nazouvací kozačky je další typ dámských bot, které lze s úspěchem nosit během podzimu a zimy. Boty mají poměrně nízký svršek a obvykle mají plochý podpatek. Nejčastěji nemají zapínání a jsou nazouvací, což zvyšuje komfort jejich každodenního používání. Boty jsou velmi pohodlné, a proto jsou pro ženy tak oblíbené.