Nestavte sami


Většina lidí touží po bydlení v rodinném domě, ale málokdo si dokáže představit co se skrývá pod stavbou svépomocí. Je to dlouhý proces, na jehož konci byste měli mít sbalené tašky a těšit se na stěhování do vysněného domova. Jenže stavba svépomocí je náročná psychicky i fyzicky. Většina lidí si tuto stavbu volí proto že čekají že ušetří spoustu peněz, ale vůbec to nemusí být pravda. Něco sice nejspíš ušetříte, ale vzhledem k tomu kolik často strávíte prací na domě, se to nejspíš nevyplatí. Čas jsou peníze, a u stavby domu to platí dvojnásob. Pokud vám majitel pronajatého bytu neprodloužil smlouvu, riskujete, že budete spát ve stanu na zahradě.

moderní bungalov

Rychlejší je stavba od firmy
Stavební firmy vám dokážou postavit dům za mnohem kratší https://www.emimino.cz/diskuse/miminko-a-jedna-noha-kratsi-nez-druha-104461/strankovani/2/ dobu. Jenže musíte počítat s tím že práci lidí budete muset zaplatit. Když ale vezměte v potaz že domy od nás začínají na třech milionech korun, musíte uznat, že v dnešní době je to cena velice příznivá. Stavíme dřevostavby i zděné domy z porobetonu, takže si u nás vybere opravdu každý. Naše domy jsou většinou přízemní bungalovy, a nabízíme domy každému, kdo chce bydlet v moderním domě s moderními technologiemi za dostupnou cenu. Vyberte si například
bungalov 5 kk do l Enerdomy.

bílý dům

Připravili jsme si pro vás typové projekty, které si můžete prohlédnout na našem webu. U všech najdete kompletní technické informace včetně půdorysu. Mnohé domy jsou opatření i reálnými fotografiemi, takže rovnou uvidíte jak vybraný dům bude vypadat. A proč stavět s námi? Protože nás klienti mají rádi. Co slíbíme, to dodržíme. Ať už jde o materiál, rychlost a nebo dodržení termínu.

Chybí něco?
Domy předáváme dokončené, a jediné co si musíte sehnat sami, je kuchyňská linka. Díky tomu že budete vědět jak práce na domě postupují, si ji budete moct zařídit včas, takže montovat linku vám mohou ihned poté co my dům dokončíme. Stěhování tak nebude stát nic v cestě.