Jak se nosí dámské pončo?


Kousek Vašeho šatníku, který je tak univerzální, že jej můžete použít při přechodových obdobích, za chladných letních večerů, k vodě jako ochranu před sluníčkem? O čem že je řeč? Mluvíme tu o ponču.

Pončo je v podstatě taková přikrývka s otvorem pro prostrčení hlavy uprostřed. Je skvělým kouskem oblečení, protože ať ho nosíme jakýmkoli způsobem, dodá každému vzhledu jedinečný, zvláštní nádech a tímto jeho přednosti rozhodně nekončí.

pončo

Jeho všestrannost je klíčovým atributem toho, proč se pončo těší stále větší oblíbenosti, i přestože je jeho navržení tak nekomplikované.

Ručníkové pončo: Perfektní nejen pro letní sezónu

Ručníkové pončo můžete použít jako teplou vrstvu oblečení, aby Vám nebyla zima, pokud se ochladí nebo se kormidla ujme studený vítr. Ponča jsou vyrobena z příjemných materiálů, která perfektně sají, a proto se skvěle hodí jako osuška.

V poslední době se stává nepostradatelným cestovním doplňkem, který oceníme stejně tak na dovolené u moře jako na pobytu v lázních. Díky tomuto kousku nemusíte s sebou k vodě vláčet nespočet věcí. Ručníkové pončo Vám poslouží jako deka, prostor pro převlékání i osuška zároveň. Díky rychleschnoucímu materiálu máte na celý den skvělého pomocníka.

Pončo s kapucí ocení zejména milovníci vodních sportů. Ideální pro surfování, kiteboarding, paddleboarding, windsurfing. Stává se nedílnou součástí i profesionálních závodů, neboť kdo jednou okusí pohodlnost jeho používání, je jím ohromen.

Je skvělý také jako parťák, pokud se chystáte na vodu na delší dobu. Je pohodlný při pádlování, ochrání Vás před ostrými paprsky sluníčka, které je na vodě mnohdy až zákeřné a zároveň bude Vaší záchranou, pokud se s lodí tzv. cvaknete a budete mít jedno náhradní suché pončo i v barelu.

šedé pončo

Cenným pomocníkem se stane pro všechny věkové kategorie při pobytu v lázních. Jednoduchá manipulace a zároveň funkčnost jsou při těchto pobytech nedocenitelné zejména u starších ročníků, které ocení i lehkost materiálu. Je skvělé pro otužilce, ale i při návštěvě sauny či vířivky.

Díky neobyčejným designům se z tohoto funkčního kousku oblečení stává i plnohodnotná a stylová součást dámského outfitu. Výhodou rozměrného dámského ponča je i fakt, že je prostorné a skvěle se z něj stane převlékací kabinka ve chvíli, kdy ji budete nejvíc potřebovat.

Jeho výhodou je, že díky své velikosti nabízí svým uživatelům veškerý komfort a nezbytnou volnost pohybu.

Možnosti trhu jsou veliké, i co se právě výběru vhodného ponča týče. Nejenže můžete vybírat z různých druhů materiálů, designů, ale i různých typů – bez kapuce, s kapucí, s klasickými kapsami, s klokaní kapsou, do půli těla či pod kolena. Možností je nespočet, stačí si jenom vybrat. Jsme si jisti, že i Vy najdete to pravé právě pro Vás.