Hledáte dobrý kurz němčiny v Brně


Němčina, jazyk našich dvou sousedů, není pouze klíčem k byznysovým příležitostem, ale otevírá také dveře k bohatým kulturním a cestovatelským zážitkům. Jazyková škola PELICAN, působící v samém srdci Brna již od roku 2002, nabízí kvalitní a moderní kurz němčiny v Brně.

kurzy

Dlouhodobá tradice a zkušenosti

PELICAN má za sebou již více než dvacet let poskytování jazykových služeb, což z něj činí solidní a důvěryhodnou školu pro ty, kteří si německý jazyk přejí ovládat. Sídlo školy v centru Brna navíc zajišťuje snadný přístup k výuce pro všechny zájemce.

Kurzy na míru

V PELICANu si můžete vybrat mezi individuálními a skupinovými kurzy. Na své si u nás přijdou začátečníci i pokročilí. Flexibilita je naším klíčovým prvkem – všechny kurzy jsou přizpůsobeny Vašim potřebám, a to nejen co se týče obsahu, ale i času výuky.

V rámci individuálních kurzů je flexibilita 100% – najdeme lektora, který se bude věnovat pouze Vám a Vy své lekce tedy můžete zaměřit na oblasti, se kterými máte největší problém. Také čas kurzu si určujete sami.

V rámci skupinových kurzů jsou termíny předem stanovené a studijní skupiny jsou rozděleny dle jazykových úrovní. Pokud si svou úrovní nejste jistí, můžete využít rozřazovacího testu dostupného na našich webových stránkách. Přítomnost ostatních studentů ve skupině navíc může zvednout Vaše zapálení do studia.

pelikán

PELICAN nabízí výuku němčiny, která není pouze efektivní, ale také zábavná a přizpůsobená Vašim potřebám. Díky kvalifikovaným lektorům, moderním metodám výuky a přátelskému prostředí se můžete těšit na každou lekci kurzu němčiny v Brně.

Studium němčiny v Jazykové škole PELICAN je investicí do Vaší budoucnosti a otevírá Vám dveře k novým možnostem v obchodě, průmyslu a mnoha dalších odvětvích. Přihlaste se a začněte se zlepšovat ještě dnes!

Motivace a zábava

PELICAN vám poskytne nejen vzdělání, ale i příjemné prostředí. Připojení na Wi-Fi a kuchyňka s kávou představují příjemné bonusy, které z výuky udělají ještě příjemnější zážitek.

Cíl kurzu a certifikace

Cílem dvousemestrového kurzu němčiny v PELICANu je posunout Vaše jazykové dovednosti o jednu úroveň. Výsledkem by mělo být zlepšení jakmluveného, tak písemného projevu. Kromě toho Vám absolvování kurzu otevře cestu k získání certifikátu o úspěšném složení Státní jazykové zkoušky.

státní zkoušky

Kam pokračovat po kurzu?

Po úspěšném absolvování ročního kurzu můžete pokračovat do kurzu vyšší úrovně nebo se rozhodnout pro studium jiných jazyků. PELICAN Vám také nabízí možnost účastnit se různých projektů, workshopů a soutěží, což obohatí Váš jazykový repertoár ještě více.

Pokud Vás v průběhu čtení článku napadl nějaký dotaz, neváhejte a ozvěte se nám skrze kontakty, které naleznete na webových stránkách Jazykovky PELICAN. Těšíme se na Vás na kurzu němčiny!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup