Ubytování Lednice

Ubytování Lednice

Lednicko-valtický areál patří bezesporu k tomu nejkrásnějšímu, co můžeme v naší republice najít. Proto je stále centrem pozornosti českých i zahraničních turistů.

  • Areál i jeho okolí jsou ale natolik zajímavé, že na ně jednodenní výlet bude nedostačující.
  • Proto je dobrou volbou naplánovat si sem celou dovolenou nebo tu alespoň strávit víkend.

Ubytovat se můžete přímo v Lednicko-valtickém areálu. Budete tak mít vše na dosah ruky a nehrozí žádná zbytečná časová prodleva.

  • A až budete po výletě unaveni, můžete relaxovat v apartmánu u krbových kamen a ochutnat některé z vyhlášených místních vín.

Pro děti je připraveno pískoviště s hracím domkem. Ubytování Lednice zkrátka nabízí vše pro komfortní rodinnou dovolenou.

Obrázek1

Apartmány Lednice

V apartmánech Lednice najdete vše potřebné pro pohodovou rodinnou dovolenou anebo pro romantický víkend ve dvou.

  • K dispozici budete mít celý dům, který stojí v těsné blízkosti Apollonova chrámu.
    • Romantické duše si zde tedy rozhodně přijdou na své.
    • Krásné místo dokresluje výhled na rybník Apollo.

O váš komfort bude dokonale postaráno. Pokud si budete chtít vařit, pak je k dispozici kuchyň s ledničkou, varnou deskou, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí i myčkou nádobí. Vlastní sociální zařízení je samozřejmostí. Stejně jako klimatizace, TV a připojení wifi po celém objektu.

Obrázek2

Lednicko-valtický areál

Lednicko-valtický areál je nejen krásný, ale také velice rozlehlý. Jeho rozloha činí téměř 200 km² a patří k největším umělým krajinám v Evropě. Právem patří na seznam UNESCO. Obdivovat můžete kromě originálně vytvořené zahrady a samotného zámku Lednice i Janův hrad, Dianin chrám, Minaret i kolonádu Reistna, kterou zde nechal postavit Jan Josef I. z Lichtenštejna pro vzpomínku na otce Františka Josefa I. a bratry Aloise I. Josefa a Filipa Josefa. Tuto informaci si můžete na památníku i přečíst.