Tipy na vánoční dárek pro muže

Adventní čas je cítit ve vzduchu, z kuchyně se line vůně vanilkových rohlíčků, ale nápady na dárky ne a ne přijít? Čím obdarovat naše nejbližší letos snad nebude až takový problém s našimi tipy. Pojďme nahlédnout pod pokličku tajných přání našich tatínků či manželů. Hýčkejte si své muže, chlapy a chlapáky.

Telefon pro brášku

Nový model telefonu bude tím pravým zdrojem zábavy pro každodenní použití. Styl a design bude vychytaným dárkem. Vybírat můžete z celé řady, ať už se rozhodujete podle ceny, nebo parametrů.
Dopřejte bráškovi prima společníka k poslechu hudby, spojením se světem a kamarády. Fotoaparát v telefonu jistě záhy najde své uplatnění.

Překvapení pro sporťáka

Tip na dárek pro sportovně založeného muže? Co mu takhle nadělit pončo na vodní sporty? Rozhodně se jedná o jednu z novinek z plážové módy nejen pro ženy. Pončo je nepostradatelným pomocníkem na dovolené, pobytu u vody nebo při vodních sportech.

mystic_poncho

Ochrání před chladem, slunečním zářením, osuší i zahřeje. Poslouží jako ručník, módní doplněk i jako deka k vodě. Chybí u vody kabinky k převlečení?
I s touto ošemetnou záležitostí si pončo poradí. Ani ostříží zrak neuvidí nic z vašeho soukromí. Navíc je pončo rychleschnoucí. Kapuce ochrání hlavu před palčivými paprsky i větrem. Tak co myslíte?

Cestovatelský dárek

Je váš partner duší tulák a cestovatel? Dopřejte mu cestovatelský zážitek do různých koutů světa. Nebo mu „zabalíte” poznávací zájezd po Čechách? Rozhodně nešlápnete vedle, pokud spojíte zájezd i s nějakým zážitkem. Ať už máte doma rybáře, tenistu, cyklistu nebo vzpěrače určitě mu kápnete do noty jedinečným dárkem “ušitým” na míru.

Notebook i tablet jako nejlepší volba

Dopřejte tatínkovi nebo švagrovi stylový tablet či notebook nejen pro práci, ale i pro chvíle pohody a klidu. S jistotou si rád dopřeje chvíle strávené u prima zábavného filmu nebo čtení e-knih.
Počítač pro práci doma či v zaměstnání a tablet vhodný do “kapsy” (nejen na cestování). Elektronika zkrátka “frčí” a neměla by chybět pod žádným vánočním stromkem.

herni-notebook1

Vánoce, které nezatíží

Co si budeme povídat, pořizování dárečků oslabí nejeden bankovní účet. Chcete obstarat dárky se slevou až 70 %? Nic není nemožné. Pokud pořizujete výpočetní techniku, zaměřte se na tzv. repasované notebooky, počítače a další sortiment.
Většinou se jedná o techniku z předváděcích akcí, ukončených leasingů nebo o navrácený kousek v zákonné lhůtě. Buďte si jistí, že se vždy jedná o precizně překontrolované a otestované zboží, které disponuje zárukou celých 12 měsíců.
Mnohdy výrobek neztrácí svůj “lesk” a tváří se jako nový model. Ušetřete svou kapsu a dejte šanci výpočetní technice z “repasu”. Více na inComputer.cz

Mějte šťastnou ruku při výběru nejkrásnějších dárků a užijte si spokojených a rozzářených očí vašich nejbližších.