Podnikatelská půjčka pomůže s mnohými provozními výdaji

Snad každý OSVČ to zná, potřebuje finanční prostředky, ale nemá je aktuálně k dispozici. Reklama, nákup nového vybavení kanceláře nebo dílny, ale také další investice do výroby, důvodů by se našla celá řada. Pokud nemáte rádi složitou administrativu nebo dlouhé čekání, je nebankovní půjčka jasná volba. Minimum formalit, ověření základních věcí a pak už jen výplata peněz na účet. Proč si dělat starosti, že? Tohle půjde naprosto hladce, navíc přes internet, a tedy bez nutnosti osobních schůzek. Ušetřit pár cenných chvil a zařídit přitom vše, co potřebujete, takové je 21. století a moderní online svět.

podnikatelská půjčka

Půjčit si lze až třicet tisíc korun

K dispozici jsou různé varianty půjček, takže si vybere každý. A na účelu nezáleží, důležité je jen to, aby zájemce doložit, že skutečně podniká. K tomu stačí předložit platné IČ, které bude záhy ověřeno. Podnikatelská půjčka má jasně stanovené parametry a vyžaduje také jen skutečné minimum osobních dat. Ověření totožnosti je klíčové, ale rozhodně se už nikdo nebude ptát, na co vlastně peníze vyžadujete. Úvěr jednoduše souvisí s vaším podnikáním a cest, skrze které svou živnost vylepšit, může být skutečně celá řada. Mantinely jsou stanoveny jasně, vyberte si proto částku podle svých představ.

půjčka pro osvč

  • 5 000 Kč je minimum. Můžete si půjčit třeba na nový firemní telefon nebo tablet.
  • 30 000 Kč je nejvyšší suma, o které lze jednat. Sloužit pak může naprosto na cokoliv.
  • Splátkový kalendář? 7 až 30 kalendářních dní, takže tady už záleží jen na vaší volbě.

Online vyřízení ušetří spoustu času

Jen krátký formulář, to vše bez nutnosti osobních schůzek. Není právě tohle pro podnikatele zajímavý model, který jim ušetří čas? Půjčka pro OSVČ je moderní a přizpůsobí se dnešnímu světu na maximum. Nemusíte kvůli ní nikam telefonovat a peníze mohou být na bankovním účtu klidně ještě dnes!