Levné IP kamery znamenají skvělý přehled o vašem bytu

levné ip kamery

Rádi víte, co se u vás doma děje? Chcete znát všechny detaily, i když jste v práci nebo na dovolené? Potom vás jistě osloví IP kamery, malá zařízení, která vám mohou sloužit i několik let. Vyfotí, nahrají video, přinesou vám důležité informace takřka okamžitě. Tichý, levný a také zcela nenápadný provoz, to jsou další velké přednosti podobných pomocníků. Pokud přijde nezvaná návštěva, budete mít pádné důkazy pro vyšetřovatele zločinu. A je pak jasné, že naděje na objasnění takového činu s důkazními materiály prudce roste!

Záznam ve vysoké kvalitě bez ohledu na teploty

Rozmary počasí jim vadit nebudou, umí si poradit nejen v letních vedrech, ale především pak i během zimních mrazů. Levné ip kamery tedy není nutné využívat jen v interiéru. Neřadí se totiž mezi choulostivá zařízení, které by mohla poškodit vyšší vzdušná vlhkost, déšť nebo například zvířený prach. Mohou tedy být venku u domovních dveří nebo v altánu na zahradě, umístění je vlastně jen na vás. Nezapomeňte, že opravdu dobře propracovaná ochrana pozemku a domova může odradit návštěvu zlodějů, kteří se raději zaměří někam jinam.

Detekce pohybu odhalí jakékoliv hosty

Sledujte vše, co se u vás doma děje! Detektor pohybu se postará o hlídání 24/7, nesejde tedy na tom, jestli je ráno, odpoledne nebo večer. Hlídač bude ve střehu neustále, bez ohledu na počasí nebo roční období. Můžete být na druhém konci světa a dostat důležitou zprávu skrze svůj smartphone. Během krátké chvíle je tam možné zalarmovat bezpečnostní složky. Bez obav se tedy vydáte na dovolenou nebo rodinný výlet. Kdo je připraven, nebývá potom zaskočen, tak zní okřídlené úsloví, které bychom rozhodně neměli při zabezpečení nemovitosti brát na lehkou váhu. Prohlédněte si tedy zajímavé modely na cel-tec.cz!