Kalkulačku k výpočtu spotřebitelského úvěru poskytne Hello bank

Jednou z možností, jak se dostat z osobních ekonomických problémů, je sjednání vhodné půjčky nebo úvěru. V současné době se většinou po sjednání všech podmínek a podepsání smlouvy řeší finanční stránka převodem na účet.

finanční investice

 • Někteří klienti ale preferují spíše „peníze na ruku“.
 • Je možné peníze získat i tímto způsobem?
  • Samozřejmě.
  • Stačí zažádat o hotovostní půjčku.

Je ale nutné počítat s tím, že za tento finanční produkt zaplatíte o něco více. Je to logické. Hotovostní výběr doprovázejí vyšší režijní náklady. Vaše finanční prostředky vám musí zkrátka někdo doručit.

 • K tomuto účelu se využívají dvě možnosti.
  1. Obchodní zástupce úvěrové společnosti– zástupce si s vámi domluví schůzku například u vás doma, kde vám peníze předá.
  2. Smluvní partner– může se jednat kupříkladu o čerpací stanici, na které si vyzvednete hotovost.

Pro nákup můžete využít okamžitý úvěr

V běžném životě může také nastat situace, kdy se vám naskytne výhodná koupě, na kterou nemáte dostatečný finanční obnos. Pomocí finančního poskytovatele Hello bank můžete jednoduše uzavřít okamžitý úvěr, k jehož získání je nutné splnit jen několik podmínek.

získání půjčky

 1. E-shop– předložíte 2 průkazy totožnosti a zaplatíte pomocí „Hello nákupů“.
 2. Klasická prodejna– předložíte průkaz totožnosti a sepíšete žádost o úvěr.

Podmínkou, která je v obou případech nutná, je pravidelný a trvalý zdroj příjmů. První splátku bude nutné uhradit nejdříve až následující měsíc. Jestliže není potřeba finančních prostředků skutečně akutní, můžete si vše dobře promyslet a pro lepší orientaci využít pro výpočet spotřebitelského úvěru kalkulačku.

 • Kromě toho se také dá snadno vyhledat nezávislý srovnávač půjček.
 • Zaměřte se zejména na RPSN (roční procentní sazba nákladů).
 • Podle tohoto údaje se vám podaří snadno vyhodnotit, zda je konkrétní úvěr výhodný přesně podle vašich představ a použít spotřebitelský úvěr kalkulačku