Jak získat lukrativní sídlo společnosti?


Pokud zakládáte společnost, nebo uvažujete o jejím založení, je třeba také myslet na to, kde bude její sídlo. Ideální volbou je nějaká lukrativní adresa. Možným řešením by mohlo být také virtuální sídlo firmy.

V současné době můžete využít nabídku některých agentur, které poskytují virtuální kancelář, např. Parkerhill.cz v Praze. Co je pro to potřeba udělat? Vybrat si adresu z nabídky za konkrétní cenu a pak už můžete tuto adresu používat jako sídlo své společnosti.

Jaké výhody nabízí virtuální sídlo?

I když si sídlo společnosti zajistíte sami a v některých případech jej můžete umístit na svoji adresu, je potřeba mít na paměti, že, pokud jej uvedete na vlastní adrese, státní instituce mohou ve vašem bytě provést kontrolu, na kterou mají ze zákona právo.

sídlo

Předmět kontroly představují prostory sídla firmy a také její povinné označení na místě, které je potřeba být volně přístupné pro veřejnost. Nechcete-li sídlo společnosti umístit na své soukromé adrese, pak právě využijete možnost virtuální kanceláře.

Mezi výhody poskytování sídla společnosti patří nižší finanční i časové náklady na stěhování podnikání. Vzhledem k tomu, že sídlo firmy zůstává stále stejné, není potřeba kontaktovat obchodní rejstřík či obchodní partnery.

Pro virtuální sídlo v Prazesi můžete vybrat z nabídky různých lukrativních a prestižních adres, třeba v centru Prahy. Takovou adresu můžete hrdě uvádět jako kontaktní. Můžete zde pořádat schůzky s důležitými klienty.

K dispozici jsou také různé doplňkové služby, které můžete využít. Mezi velké výhody virtuálního sídla patří minimální náklady na provoz. Velkou výhodu představuje vyřizování pošty, a to včetně jejího přeposílání na adresu, kterou si uvedete. Vaše soukromá adresa tak zůstane mimo veřejně dohledatelné informace.

kancelář

Také máte možnost využívat zasedací místnost, která je kdykoli k dispozici. Díky virtuálnímu sídlu můžete snížit počet daňových a dalších kontrol na minimální množství. Také získáte kompletní poradenský servis na jednom místě.

Co všechno obsahuje služba virtuálního sídla?

Především je to vydání souhlasu s umístěním sídla. Adresu sídla si můžete zvolit dle svých preferencí. Může se jednat o adresu reprezentativní, klasickou nebo levnější. Agentura, která adresu sídla nabízí, zajistí smlouvu a poskytování virtuálního sídla.

Označí sídlo na vámi vybrané adrese podle podmínek, které stanovuje zákon. Také podá návrh na zápis změny o změně sídla do obchodního rejstříku. Přebere poštu dle typu sídla. Může to být denně nebo jednou za týden.

Zajistí rychlý náhled doručené pošty a pravidelně vám ji bude zasílat na vámi udanou adresu. Vítané je, jak již bylo zmíněno výše, používání zasedací místnosti, která je vybavená vším potřebným. K dispozici máte administrativní zařízení a využít můžete, na některých adresách, také služby sekretářky.