Jak se stát sexuálním rekordmanem

Milujte se ráno – kdo vám nakukal, že se musíte milovat zejména večer. V tuto dobu je tělo již unavené, připravené na relaxaci a máte i méně testosteronu, v porovnání s dopoledními hodinami. Žádný silový sportovec netrénuje večer a v noci, a stejně tak by to mělo být i se sexem, ten je také fyzicky poměrně náročný.

obrázek ženského obličeje

Oblékejte se barevně – již děti se ve škole učí v hodinách fyziky, že tmavé barvy pohlcují světlo a energii a žádnou nevyzařují, týká se to hlavně černé, tmavě šedé a tmavě modré. Tmavé oblečení vám bude vysávat energii z aury, jako vysavač, oblékejte se raději do pastelových barev, ať jste fit.

Nakupujte potraviny ve zdravé výživě – v prodejnách zdravé výživy se dozvíte, jak upravit váš jídelníček, aby byl výživnější, ve srovnání s běžně prodávanými potravinami.

Dopřejte si výživové doplňky – i ti, co se stravují relativně zdravě, potřebují detoxikovat tělo od jedů, které se vyskytují v potravinách, ve vodě, v ovzduší či na látkách oděvů a hygienických potřebách. Hodí se k tomu například Spirulina a Chlorella a organický hořčík.

Zapomeňte na Viagru – kdyby se přece jen nějaký zdravotní problém dostavil a vaše erekce utrpěla na kvalitě, neobracejte se na Viagru bez předpisu Erectmax, ale raději na protistresové bylinky, například Ženšen.

ženské oko

Buďte v sexu přirození – při sledování erotických či pornografických scén z minulého století si snadno povšimnete, jak jejich aktéři vypadají přirozeně – většina žen nedisponuje žádnými silikonovými náhradami, muži jsou přiměřeně svalnatí, nikoli přehnaně a vypadají poměrně svůdně, všichni mají delší vlasy, nejsou na hlavě vyholení a nikdo z nich nemá na těle ani piercing, ani tetování. Snažte se od těchto ryze negativních projevů oprostit, vždyť například tetování bylo kdysi čistě symbolem trestanců, většinou těžkých zločinů vražd, znásilnění a ublížení na těle. Proč se dobrovolně situovat do takovýchto morbidit?

Nasávejte vůně – víte, že mužům imponuje vůně ženského potu mnohem více, než syntetického parfému? Chcete-li si užít opravdu vášnivý sex, dopřejte si vůni použitého dámského spodního prádla a punčoch, je to nejen silný silný sexuální podnět, ale také přirozený, což vám potvrdí i sexuologové.