Chcete nafotit svatbu?


Svatba patří bezesporu mezi to nejkrásnější, co v životě můžeme zažít. Proto si páry dávají tak záležet na tom, aby jejich svatba vypadala krásně. Svatební přípravy si většinou berou na starost samotné nevěsty, kterým pomáhají jejich kamarádky, družičky, rodina nebo svatební koordinátorka. Svatební přípravy se odvíjí od toho, jak velkou svatbu budete chtít mít. Velká i menší svatba ale stejně mají jednu společnou věc – a to je focení. Nafotit svatbu chce každý pár, protože fotit si ji sami nebo za pomoci svatebních hostů na mobilní telefony není to pravé.

svatba nevěsta

Proč si ji nefotit?
I když si možná myslíte že nafotit svatbu si zvládnete sami, je potřeba si uvědomit, že vám to naruší program. Focení svatba na mobil není vhodné řešení, protože za prvé většina lidí mobilem nedokáže udělat krásné fotky, a za druhé na svatbě by se všichni měli věnovat jen nevěstě a ženichovi. Některé pár dokonce rozesílají spolu se svatebním oznámením a pozvánkou na svatbu i prosbu, aby hosté nechali telefony doma, případně na pokoji, pokud mají zajištěné i ubytování.

Profesionální fotograf dokáže vytvořit krásné fotky i v nepříznivých podmínkách. Je potřeba si umět hrát se světlem, vyzdvihnout zajímavé detaily a nezapomenout vyfotit na památku nevěstu a ženicha se všemi blízkými. Svatební fotky se dávají i jako dárky hostům na památku, a i proto by měly mít nějakou úroveň. Hledáte fotografa, který bude mít na vaši svatbu volný termín? Už teď si začněte rezervovat termíny na vše, co na svatbě chcete mít, protože termíny se plní velmi rychle.

fotografka fotoaparát

Jsem svatební fotograf ve Zlínském kraji, ale nemám problém za vámi dojet i kamkoliv jinam. Působím tam, kde je mých služeb zrovna třeba. Pokud se chcete podívat na moje fotografie, prohlédněte si můj web a sociální sítě, kde moje fotografie najdete. Pokud se vám zalíbí, projdeme spolu vaše požadavky a přání a já se budu na vaši svatbu těšit.