Doručuje rozvoz květin Tábor i květiny v květináči?

Není pochyb o tom, že květiny patří k jedněm z neklasičtějších a nejběžnějších dárků, které může muž ženě dát. Ukazuje jí tím své úmysly i to, že je myslí zcela vážně. A je jedno, zda jsou teprve na začátku vztahu, nebo zda jsou spolu již mnoho let. Jedná se zkrátka a prostě o vyjádření citů.

muž s růžovo-modrou kyticí

Obvykle se v tomto případě dávají řezané kytice. Ty následně končí ve váze a zdobí obvykle stůl či poličku. Avšak zdaleka ne všechny ženy ocení fakt, že za poměrně krátkou dobu ztratí svou barvu, uschnou a opadají.

Mnohé preferují květiny v květináči, které jim vydrží po mnoho let. Mohou o ně pečovat a květiny mohou růst stejně jako jejich vztah. V tomto ohledu může být květina v květináči, zvláště na začátku vztahu, skutečně zajímavé gesto.

Co však dělat, pokud chcete darovat takovou květinu v květináči, avšak z nějakých důvodů ji nemůžete dát osobně? Jednou z možností je využít služeb, jako je rozvoz květin Tábor, provozovanou mnohými sítěmi květinářství. Zde ji dovezou na vámi udanou adresu v domluvený den i čas. Je však samozřejmé, že si za tento servis budete muset zaplatit.

kytice růží ve váze

Je fakt, že služba rozvozu květin je používána především pro řezané, nikoliv hrnkové květiny. Důvodem je zde hlavně cena a především výdrž zboží. Zatímco totiž řezaná kytice začne vadnout již po několika hodinách bez vody (a mít ji ve vodě je v autě poměrně nepraktické, zvláště v tom osobním), ta v květináči, pokud je dobře zabalena, vydrží i několikadenní cestu. Proto se pro její přepravu častěji využívá běžná poštovní služba, která je mnohem levnější.

Avšak zde záleží především na úmyslu. Pokud ji chcete dát při nějaké příležitosti a chcete mít jistotu, že skutečně dorazí v daný den, pak je využití rozvozu květin rozhodně lepší. Alespoň bude vidět, že na oné dámě nešetříte. A to je to hlavní, co potřebujete ukázat. Chcete přece na ní udělat dobrý dojem, ne?


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup