Veni vidi vici na seznamce a na rande již zítra


lidé

Chcete jít na rande co nejdřív? Poradíme vám, jak se nezdržovat zbytečným dopisováním s uživateli, kteří prostě nejsou pro vás, ale jak co nejlépe oslovit rovnou takové, se kterými je šance třeba na vážný vztah. Anebo alespoň příjemné rande, které vás bude bavit a oba si to užijete.

Oslov na seznamce jen ty správné uživatele

Pro začátek si otevřete třeba právě tuto seznamku. Není nic jednoduššího než vyplnit správně svůj profil, včetně fotky a nezapomenout zmínit i určité „překážky“ na vaší straně. A co že tím myslíme? Nejsou to až tak překážky, ale lidé si myslí, že když tyto informace nezmíní, tak jim to nějak pomůže. Přitom opak je pravdou a může vám to pokazit vaše první rande.
Jeden příklad za všechny bude asi nejlepší. Jste rozvedená žena a máte dítě, nebo třeba dvě. Myslíte si, že má nějaký smysl neuvádět na seznamce právě tuto informaci? Vždyť vy přece chcete zaujmout takové muže, kterým děti vadit nebudou a třeba budou mít také dítě. A naopak tím odradíte takové muže, pro které by bylo dítě překážkou a buď by to ovlivnilo vaše rande, nebo by si s vámi co nejrychleji jen užili a pak by to stejně nedopadlo dobře.
Takže uvažujte rozumně a zkuste na seznamce použít všechny důležité informace o vás jako dobře mířenou návnadu, na kterou budete lovit takový protějšek, se kterým to bude již od počátku nadějné na základě toho, co o vás bude vědět.

Přidej fotku, která tě dobře vystihne

Pokud svou fotku nechceš z nějakého důvod přidat, pak ani nečti dál a věř, že je to velká chyba, protože je mnoho uživatelů, kteří si na seznamce prohlíží profily uživatelů pouze s fotkou.

guitar-1139397_640

Pokud budeš na svůj seznamovací profil přidávat fotku, tak určitě dodržuj tato jednoduchá pravidla:

  • Fotka musí být jen a jen tvoje,
  • měla by být co nejaktuálnější,
  • ne profi, ale přirozená,
  • může tě zachycovat při tvé oblíbené činnosti,
  • a když to jde, přidej jich klidně víc.

Jdi na rande bez obav, užít si to

Spousta lidí chodí na rande s přehnaným očekáváním a s myšlenkou, že z toho musí být buď vážný vztah nebo nic. A to je obrovská chyba, protože si člověk nevědomě vytváří bariéry a potom se na samotném rande zbytečně soustředí sám na sebe, anebo je předčasně zklamaný. Ne, buďte pozitivní!
Tvoje první rande bude mnohem příjemnější a s vyšší pravděpodobností na úspěch, pokud to budeš brát sportovně, budeš klidnější a také otevřen jiným možnostem, než že z toho musí být vážný vztah do konce života. Co když najdete skvělou kamarádku, parťáka na sport, nebo prostě někoho, s kým sem tam zajdete na kávu a proberete jakékoliv téma? Zkuste to.