Bezbankovní půjčka přináší pomocnou ruku v období finanční nepohody

Potřebujete malý úvěr? Zkuste nebankovní cestu, která je velmi rychlá a administrativně nenáročná.

Výdaje, které nikdo neočekával, nám umí hodně zkomplikovat život. Když ale existuje efektivní pomoc, není důvod, abychom se jich nějak obávali. Nebankovní úvěr je řešením pro takové situace, které je dostupné online a obejde se bez osobního jednání s obchodními zástupci u vás doma nebo na kamenné pobočce. Kontaktní formulář bude připravený kdykoliv, stačí jen, abyste se definitivně rozhodli a vybrali si částku společně se lhůtou splatnosti budoucího úvěru. Žádost je v mnoha směrech formalitou, protože stačí, když vyhovíte základním požadavkům kladeným na klienty. Je to například plnoletost nebo potvrzení o trvalém příjmu.

peníze

Začíná se už na jedné tisícikoruně

Vyberte si částku, kterou právě potřebujete. A můžete si být jistí, že bezbankovní půjčka počítá s různými alternativami a vždy vám vyjde maximálně vstříc. S výběrem konkrétní sumy tedy nemusíte nikam spěchat, máte naprostou svobodu rozhodování. Jsou stanoveny jen dva mantinely, tedy nejnižší a nejvyšší možná částka, o kterých lze jednat. Účel navíc o ničem nerozhoduje, platí tedy, že si můžete vzít úvěr naprosto na cokoliv, co sami uznáte za vhodné. Složenky, náhrada za domácí elektro, nový kávovar, televize či pračka a lednička, to už jen na klientech nebankovních společností poskytujících půjčky. Kolik si tedy lze půjčit a jaký může být termín pro splátky?

  • 1 000 Kč je nejnižší možná částka. Stačí vám například na mobilní paušál nebo jinou složenku?
  • 30 000 Kč je maximum. Opět platí, že může sloužit na cokoliv, takže záleží na vašem uvážení.
  • Splátky? Jistě, vyberte si jednu ze čtyř nabízených možností, jde o 1, 2, 3 nebo také 4 týdny.

Jednoduchý kontaktní formulář je připraven

Stačí, když se ozvete, vyplníte základní osobní údaje a také přidáte doklad o příjmu, tím je vlastně z vaší strany téměř vše hotové. Pak už pouze čekáte na konkrétní odpověď ze strany poskytovatele úvěru. Půjčka teď hned má jen minimum podmínek a jsou to věci, které snadno splní snad každý ze zájemců. Finanční injekce tedy může být připravena ještě dnes a velkou výhodou je, že nebudete potřebovat ručitele, není nutná ani osobní návštěva na pobočkách. Peníze budou neprodleně po schválení odeslány na bankovní konto žadatele. Stačí už jen dojít k bankomatu, případně provést online platbu, to je už vlastně na vás.

peníze

Výběr poskytovatele nenechte náhodě

A jak si vybrat společnost, která bude maximálně transparentní? Existuje několik bodů, jichž byste se v takovém případě měli držet. České sídlo na atraktivní adrese, ale také licence od ČNB, v neposlední řadě také hmatatelná historie, kterou si můžete ověřit už po pár momentech strávených v prostředí internetových vyhledávačů. Právě to jsou indicie, které naznačují, že jednáte s někým naprosto férovým, firmou, na níž se můžete opravdu spolehnout. Při rozhodování tedy není žádný důvod spěchat, bude lepší, když si vše necháte několikrát projít hlavou a pečlivě si zvolíte nejen lhůtu splatnosti, ale také částku, kterou nyní potřebujete.

Důkladná rozvaha jako základ úspěchu

Opravdu půjčku potřebujete? To je otázka, kterou si musíte položit vždy, protože ve finančních záležitostech je nutné mít naprosto jasno, neexistuje žádný prostor pro nějaké dílčí kompromisy. Pokud váháte, raději vše ještě promyslete a zeptejte se také rodiny, co si o celé věci myslí. Spěch je špatný rádce, a to především v ekonomických otázkách, protože dluhová past čeká na všechny, kdo nejsou dostatečně zodpovědní ve vztahu k vlastním financím. Mějte proto na paměti, že důkladná rozvaha je až na prvním místě.