Autokamera je skvělým doplňkem pro řidiče z povolání

Jste často za volantem, jezdíte na služební cesty, zkrátka najeté kilometry se každoročně počítají po tisících? V tom případě určitě oceníte kameru do auta, která nahraje záznam z každé jízdy, ať už míříte na dovolenou nebo za pracovními povinnostmi. Je velmi malá, nebrání ve výhledu řidiči a nabídne i celou řadu dodatečných funkcí. Dokáže se snadno propojit i s chytrým mobilním telefonem, kde už je pak nastavení vlastně spíš hračkou. Vítejte ve světě, kde nic není nemožné!

autokamera

Perfektní rozlišení, moderní v každém detailu

Záznam si přehrajete na mobilu a díky Full HD rozlišení budete mít přehled o všem, co se na silnici odehrálo. Nahrávka se dá využít i pro vyšetřovatele dopravních nehod, protože potvrdí vaše slova a budou pádným důkazem. Autokamera pohlídá váš vůz na parkovišti, ale také se postará, abyste měli co nejlepší výhled – miniaturní rozměry jsou zde velmi důležité, řidiče přeci nesmí vůbec nic omezit. Designové sladění se zbytkem vozu je pak neméně podstatnou záležitostí, vždyť i eleganci musí být učiněno zadost.

GPS modul nebo pomoc s parkováním

Parkování patří, alespoň z pohledu některých řidičů, mezi velmi neoblíbené činnosti. Autokamery ale nabídnou účinnou pomoc a upozorní vás také na skutečnost, že nejedete ve správném jízdním pruhu, což může zachránit před případnou pokutou. Takže, jak vybrat kameru do auta? Ideálně takovou, která má funkci GPS, tedy navede vás na správnou cestu, pokud si nebudete vědět rady, kam zrovna teď odbočit. Záleží pak i na dalších požadavcích, dotykový displej nebo podpora microSD karet bývá samozřejmostí, svou roli hraje určitě i úhel záběru. Výhodou je také maximálně přehledné české menu, díky němuž vše důležité zanedlouho nastavíte. Podívejte se proto na nabídku na cel-tec.cz a uvidíte, jestli vám nějaký model padne do oka!