Anglicky efektivně a bez biflování!

Kdo neumí anglicky, jako by nebyl. A vy přece nechcete, aby na Vás toto spojení platilo také. Proč si tedy angličtinu, jakožto nejpoužívanější světový jazyk, nevylepšit v rámci našich jazykových kurzů angličtiny? S námi Vám to půjde snadno!

V naší jazykové škole si totiž můžete vybrat jazykový kurz angličtiny, který Vám bude nejvíce vyhovovat a ve kterém uvidíte pokroky každým týdnem!

pelikán

Přihlaste se na naše individuální kurzy angličtiny!

Pro naučení se nebo zlepšení se v angličtině můžete využít naší nabídky individuálních jazykových kurzů. Individuálních kurzů angličtiny se účastníte jen Vy a lektor a osnovy jsou Vám tak šité na míru.

Je tím pádem pouze na Vás, jestli budete chtít kurz zaměřit na zlepšení svých komunikačních dovedností, přípravu ke zkouškám či zlepšení se v nějaké konkrétní oblasti angličtiny, která by se Vám hodila např. při studiu či práci.

Můžete si vybrat mezi 60minutovými a 90minutovými lekcemi a čas probíhání lekcí je čistě na Vaší domluvě s lektorem, který Vám bude do 5 dnů po odeslání přihlášky přiřazen. Lekce budou probíhat minimálně 4x měsíčně, a Váš progres tak bude rychle znatelný.

Individuální výuka angličtiny může probíhat formou F2F i online. Osobní individuální kurzy angličtiny probíhají v učebnách naší jazykové školy v centru Brna.

kurz

Zkusili byste radši skupinové kurzy?

Pokud si myslíte, že individuální výuka není to pravé pro Vás a chcete vidět, že v tom nejste sami, skupinové jazykové kurzy pro Vás budou to pravé. Naše kurzy angličtiny trvají v délce jednoho semestru, během kterého se studenti účastní 20 lekcí.

Lekce trvají 90 minut a probíhají v učebnách naší jazykové školy v Brně v odpoledních a večerních hodinách. Na základě Vaší úrovně, kterou ověříme pomocí rozřazovacích testů, budete zařazeni do skupiny dle své pokročilosti.

Otevřeny máme kurzy angličtiny pro začátečníky, středně i více pokročilé a vybrat si můžete z osobních i online lekcí. Do skupinového kurzu angličtiny se můžete přihlásit kdykoliv v průběhu roku, přičemž jeho cena Vám bude adekvátně snížena v závislosti na datu, ve kterém nastoupíte.

Časový úsek sloužící ke splnění stanoveného reálného cíle, kterým je posunutí studentů o jednu jazykovou úroveň, je 1 rok, tedy jazykový kurz PELICAN o počtu 40 lekcí.

jazykový kurz

Líbí se Vám kurzy angličtiny a máte k nim nějaké doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat přes kontakty, které naleznete na našich webových stránkách, nebo se za námi stavte rovnou v jazykovce Pelican, ta totiž sídlí v samém centru Brna, na Lidické 9. Těšíme se na Vás!