Zájem o virtuální prohlídky nemovitostí sklízí úspěch

Ještě před několika lety by sotva někoho napadlo, že si vyhlídnutou nemovitost může prohlédnout jiným způsobem, než fyzickou přítomností. Nicméně v současné době je tato možnost zcela reálná a dokonce i velmi žádaná. O tom, že skutečně skvěle funguje, a navíc podporuje i samotný prodej nemovitostí, svědčí každá virtuální prohlídka. Všeobecně se očekává, že tato zavedená technologie bude přetrvávat a naopak ji bude více klientů vyhledávat. O tom není ani pochyb, protože si takto mohou zájemci prostory efektivně prohlédnout z pohodlí svého domova nebo kanceláře. Tím samozřejmě šetří čas a dokonce i peníze. Jako bonus získají perfektní přehled, jakoby na místě byli fyzickým způsobem. To hodně pomůže v samotném rozhodnutí, zdali je vůbec o nemovitost či volné prostory skutečný zájem.

showroom-msj-interier-jelinek-09242020_195733

3D prezentace otevírají dveře

Je logické, aby skutečně prezentace oslovila zájemce natolik, že se do daného objektu zamilují, tak je nutné, aby byla kvalitně vypracovaná. K tomu poslouží profesionální 3D kamera Matterport, která naskenuje dokonale prostory do posledního detailu. Není problém tak vytvořit virtuální prohlídku rodinného domu, bytu, různých objektů nebo zákoutí. Pomocí je rovněž pro developery, kde teprve projekty vznikají a klienti si tak mohou vytvořit představu o novém bydlení.

Co vše lze očekávat od virtuální prohlídky?

  • Skutečně vysokou profesionální kvalitu fotografií a jejich zachycenou realitu, která na první pohled upoutá pozornost.
  • Kompletní scan celého prostoru, tudíž klient získá kompletně detailní virtuální prohlídku.
  • Rozhodně nebudou chybět všechny podstatné informace, včetně kontaktu na odpovědnou realitní kancelář a makléře.
  • Každý návštěvník si bude moci prohlédnout filmový pás, kdy se pohybuje celkem pohodlně prostřednictvím ikony Play.
  • Fotografie jsou pořízeny ve špičkové kvalitě a není problém si je kdykoliv vytisknout i k jiným účelům propagace.
  • 360 °výhled z okna vás vtáhne přímo do krajiny a rozhodně to není vše, co si při virtuální prohlídce lze vychutnat.

venkovsky-hotel-raj-na-zemi-bedroom

Následně se provede export na Google Street View, který již nyní navštěvuje hodně uživatelů. Především je to i díky tomu, že se jedná o panoramatický záběr přímo z místa. Tato technologie přináší jen kladné benefity a očekává se i zvýšený prodej a zájem o nemovitosti či další volné prostory.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup