Už jste někdy ochutnali opravdu dobrou kávu?

Káva je jedním z nejoblíbenějších nápojů. Je to dáno také tím, že je možné ji připravit na mnoho způsobů a pokaždé vás překvapí. Milovníci kávy mají několik možností, jak si svůj oblíbený nápoj vychutnat. Je možné si zakoupit kávu v některém supermarketu anebo se zaměřit na specializované obchody.

  • Druhá možnost poskytuje celou řadu výhod.
  • Nejen, že se zde nabízejí různé druhy kávy, ale také máte jistotu, že získáte skutečnou kvalitu a čerstvý produkt.

pražit kávu

Káva se praží dvakrát týdně, v úterý a ve středu. Káva pro pražení se nakupuje přímo u ověřených dodavatelů nebo od farmářů. Nákup probíhá v období sklizně a poté se uchovává v klimatizovaných skladech. Jednou z možností je také mražení zeleného zrna. Tím pádem nedochází ke ztrátě kvality, chutě ani specifické vůně.

Kurzy přípravy kávy pro každého

Pražírna kávy Brno nabízí také další zajímavé služby. Provozovatelům kaváren, restaurací, cukráren a jiných podniků nabízí možnost servírovat originální kávu Fiftybeans. Společnost Fiftybeans má bohaté zkušenosti v oblasti nákupu, pražení i přípravy kávy a předává je dál v podobě školení a odborného poradenství. Výběrovou kávu nabízí už od roku 2013 a byla tak jednou z prvních společností s touto specializací.

  • Kurzy přípravy kávy ale může využít každý, kdo se chce v tomto umění zdokonalit.
  • Kurzy jsou pořádány pro začátečníky i pro pokročilé.

kávová zrna
Nejen, že zde zdokonalíte své umění, ale také se dozvíte mnoho zajímavého o kávě, její historii, různých druzích a také o tom, že každá káva má svůj příběh. Víte, například, že je káva vlastně ovoce? Jen opravdový znalec může připravit skutečnou kvalitu a také si poté vychutnat pravou chuť kávy a nikoliv to, co se pod tímto názvem ukrývá u stánků s rychlým občerstvením nebo u benzinových pump. Většinou zde jde především o kvantitu a kvalita velice pokulhává.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup