Udělejte si vlastní stránky


V současnosti se ve světe internetu pohybují takřka všechny generace a skoro každý v tomto virtuálním světě nechá stopu. A to buďto na sociálních sítích v podobě příspěvků, nebo tím, že si založí své vlastní stránky. Na rozdíl od příspěvků na sociálních sítích se na webech dá poměrně dobře vydělat. A to nemusíte mít ani elektronický obchod. Velkou výhodou je, že si dnes stránky můžete udělat prakticky zdarma. Existuje celá řada free editorů, které toto nabízejí. Mají jednoduché rozhraní a na to, že jsou zdarma, nabízejí celou řadu možností. V případě, že ale budete chtít, aby byly vaše stránky výdělečně činné, musíte udělat daleko více než jen si je během několika minut vytvořit.
social networking


Vzhled


Vizuální zpracování webu samozřejmě není alfou a omegou, ale jedná se o věc, kterou každý návštěvník okamžitě zmerčí. Pokud se mu vaše stránky nebudou příliš líbit, je vysoce pravděpodobné, že se obrátí někam jinam. A to asi nechcete. Na vizuální stránce je tedy potřeba trochu zapracovat. Nemusí se ale jednat o žádnou graficky přeplácanou záležitost, je potřeba to dělat s citem. V případě, že vám tvorba grafiky moc nejde, řekněte kamarádovi, případně vyhledejte profesionála. To samé platí i obsahu. Ten by měl být čtivý a pro čtenáře zajímavý. Nemůžete-li toto nabídnout, opět si najměte člověka, který toto zvládá. A jako poslední budete potřebovat své stránky zviditelnit ve vyhledávačích. A i v tomto případě bude lepší najít si firmu, která se tím zabývá.
google analytics


SEO


Vylepšení pozice v jednotlivých vyhledávačích vám zajistí dobře zvládnuté SEO. Na tom byste šetřit rozhodně neměli. Tento faktor je totiž tím nedůležitějším z pohledu návštěvnosti. Hlavně tímto způsobem o svém webu dáte potencionálním návštěvníkům vědět, jinak se budete muset smířit s tím, že k vám příliš mnoho lidí nepřijde. Firem, které tento druh služby nabízejí, je celá řada. Vy byste si měli vybrat ty nejlepší. Jen tak budete mít jistotu úspěchu.


Udělejte si vlastní stránky
4.4 (88.89%)9