Udělejte si vlastní stránky


V současnosti se ve světe internetu pohybují takřka všechny generace a skoro každý v tomto virtuálním světě nechá stopu. A to buďto na sociálních sítích v podobě příspěvků, nebo tím, že si založí své vlastní stránky. Na rozdíl od příspěvků na sociálních sítích se na webech dá poměrně dobře vydělat. A to nemusíte mít ani elektronický obchod. Velkou výhodou je, že si dnes stránky můžete udělat prakticky zdarma. Existuje celá řada free editorů, které toto nabízejí. Mají jednoduché rozhraní a na to, že jsou zdarma, nabízejí celou řadu možností. V případě, že ale budete chtít, aby byly vaše stránky výdělečně činné, musíte udělat daleko více než jen si je během několika minut vytvořit.
social networking


Vzhled


Vizuální zpracování webu samozřejmě není alfou a omegou, ale jedná se o věc, kterou každý návštěvník okamžitě zmerčí. Pokud se mu vaše stránky nebudou příliš líbit, je vysoce pravděpodobné, že se obrátí někam jinam. A to asi nechcete. Na vizuální stránce je tedy potřeba trochu zapracovat. Nemusí se ale jednat o žádnou graficky přeplácanou záležitost, je potřeba to dělat s citem. V případě, že vám tvorba grafiky moc nejde, řekněte kamarádovi, případně vyhledejte profesionála. To samé platí i obsahu. Ten by měl být čtivý a pro čtenáře zajímavý. Nemůžete-li toto nabídnout, opět si najměte člověka, který toto zvládá. A jako poslední budete potřebovat své stránky zviditelnit ve vyhledávačích. A i v tomto případě bude lepší najít si firmu, která se tím zabývá.
google analytics


SEO


Vylepšení pozice v jednotlivých vyhledávačích vám zajistí dobře zvládnuté SEO. Na tom byste šetřit rozhodně neměli. Tento faktor je totiž tím nedůležitějším z pohledu návštěvnosti. Hlavně tímto způsobem o svém webu dáte potencionálním návštěvníkům vědět, jinak se budete muset smířit s tím, že k vám příliš mnoho lidí nepřijde. Firem, které tento druh služby nabízejí, je celá řada. Vy byste si měli vybrat ty nejlepší. Jen tak budete mít jistotu úspěchu.