Udělejte dětem radost!

Když už se dva lidé rozhodnou, že si udělají dítě a dají tak život dalšímu člověku na zemi, je to velké rozhodnutí a rozhodně to není jen tak. Někteří však tato rozhodnutí dělají jen tak a pak to tak také dopadá, děti bývají v rodině bez lásky a rodiče jsou také nešťastní, protože to není to, co chtěli. Není to vlastně to, co očekávali a nemají na sebe už skoro žádný čas. S tím se ale musí počítat a pokud chcete mít dítě, musíte počítat s tím, že čas na vás teď padá a musíte se věnovat převážně dítěti. Mělo by to být pro vás číslo jedna a měli byste se snažit dělat tomu dítěti radost a dát mu první poslední, protože ono si samo nic koupit nemůže a samo si o hračku a podobné věci říct nemůže.

děti

Samozřejmě v pozdějším věku ano, ale do té doby ne a vy se musíte postarat o to, aby to vaše dítě mělo naprosto všechno. Je to totiž zlatíčko, které je naprosto čisté a nikdy v životě nikomu nic zlého neudělalo, tak se laskavě snažte, aby se dítě cítilo dobře a mělo vše, co potřebuje. To ovšem někteří rodiče nedělají s tím, že se bojí, že z dítěte vyroste špatný člověk, když bude dítě rozmazlováno. Tak to ale není, špatného člověka z dítěte dělají vždy rodiče, nikdo jiný, tak to hold je. Vy z něj děláte to, co v budoucnu bude a ostatně vy se také chováte tak, jak vás rodiče vychovali.

děti

A to, že dítě bude mít všeho dostatek přeci neznamená, že bude rozmazlené, to jen znamená, že se o něj dobře staráte a že se má dobře, to je vše. Děti si tedy zaslouží všechno na světě a pokud se i vy k nim budete chovat hezky, budou taky hodné. Ony se jen chovají tak, jak se chováte vy. Když si vaše dítě přeje na narozeniny dětskou lanovku na zahradu, tak mu ji kupte. Zaslouží si to, navíc to není jen tak něco, co by si přál do větru, ale je to celkem logické přání a dává to smysl. Samozřejmě když si dítě přeje hračku, kterou už má doma a vůbec si s ní nehraje, tak mu ji nekupujte, ale pokud si přeje něco na narozeniny a dává to smysl, tak mu to kupte.