S námi tu španělštinu dáte!


Sníte o tom, že se budete slunit na rozpálených plážích Španělska a u toho si v klidu objednáte Tapas tak, že vám místní budou rozumět? Že budete chápat písničky, na které večer tancujete? S kurzy španělštiny Jazykové školy PELICAN se váš sen může stát skutečností.

Proč právě španělština?

Španělština otevírá dveře do pestrých a okouzlujících míst. Španělština totiž není jen jazyk, kterým se mluví v jeho rodné zemi. Tento světově rozsáhlý jazyk roste na významnosti a jeho studium tedy přináší mnoho výhod.

španělština

První a hlavní výhodou je určitě ulehčení cestování. Ne všude se domluvíte anglicky, a právě tam se vám španělština může hodit. Španělština je rozšířena nejen v Evropě, ale i Latinské Americe i na jihu U.S.A. V těchto zemích se díky společnému jazyku můžete dostat k autentickým zážitkům a nahlédnout blíže do těchto kultur.

Dalším přínosem je určitě profesní výhoda. Jak už bylo zmíněno, španělský jazyk je rozšířen v mnoha zemích. A právě v byznys sféře je velkou předností rozumět a komunikovat v jazyce obchodního partnera. Při postupu na kariérním žebříčku či při zájmu o zaměstnání nebude znalost dalšího jazyka k zahození.

A v neposlední řadě musíme zmínit, že kurzy španělštiny Brno jsou i zábava. Mnoho španělských slov, které možná již znáte, má k sobě i zajímavý příběh. Studium tohoto jazyka tedy neznamená pouhé ovládnutí jazykových dovedností, ale i rozšíření obzorů a obohacení života.

výuka

Jak kurzy španělštiny vypadají?

V jazykové škole PELICAN si můžete vybrat z kurzů různých úrovní a typů. Chcete se naučit základy ve skupinových lekcích? Nebo si chcete zdokonalit znalosti v individuálním kurzu? Anebo máte nabitý program, nestíháte docházet do našich prostor a potřebujete online kurzy? U nás vám ušijeme kurzy přímo na míru.

Proč kurzy u PELICANa?

Naše jazyková škola PELICAN, která má zkušenosti s výukou více jak dvě dekády, nabízí hodiny s vysoce profesionálními a zkušenými lektory. Ti vás nebudou pouze drilovat slovíčka, ale ukážou vám, že výuka španělštiny lze vést i zábavnou formou pomocí efektivních metod.

V prostorách školy, která se nachází jen pár minutek od Moravského náměstí v centru Brna, se aktivně snažíme udržovat vlídné prostředí. Proto zde pro všechny naše studenty je prostor k využití naší kuchyňky, kde se můžete občerstvit. A možnost připojení WiFi je samozřejmostí!

pelikán

Co dál?

Rozhodli jste se pro jazykové kurzy španělštiny? Výborně! Teď už stačí jen málo, a to přihlásit se k nám na kurz. Před přihlášením se koukni na webové stránky Jazykové školy PELICAN, kde zjistíš svoji úroveň znalostí pomocí rozřazovacího testu.

Dále stačí jen poslat přihlášku přes webové stránky. Pokud si nejste jisti, jaká forma kurzů by vám vyhovovala, anebo jaká úroveň je pro vás vhodná, napište nám a domluvte se s námi na ukázkové lekci zdarma!