Porucha erekce je naprosto normální

Erekce je samozřejmě jediná podmínka k pohlavnímu styku, pokud nepočítáme například souhlas obou a podobně. Díky erekci je dvěma lidem umožněn pohlavní styk, který je většinou i bezbolestný, navíc bez erekce ani nejde provádět pohlavní styk, takže jí je potřeba k tomu, abyste si s někým mohli užít. Někdy se ale stane, že erekce neproběhne. Samozřejmě to hned neznamená, že je na tom ten muž špatně. Mnoho žen si navíc myslí, že muži nemají erekci proto, že nejsou třeba vzrušení a podobně. To ale nemusí být vůbec pravda, samozřejmě se to ale nevylučuje. Jako nejčastější příčiny nedostavení se erekce jsou:

lékař

  • Špatné prostředí – někdy se může muž cítit nepříjemně v prostředí, ve kterém se nachází, může se v něm cítit třeba stísněně, nebo je v pokoji moc velké světlo, které pro muže není příjemné
  • Nervozita – když je člověk nervózní, tělo celkově funguje jinak, není tomu jinak ani u erekce
  • Únava – muži jsou někdy unavení, a proto je třeba počítat i s tím, že po těžkém dni se erekce dostavit nemusí a není to nic špatného. Tělo přece není stroj!
  • Nemoc – muže může trápit i nějaká zákeřná nemoc, a proto se erekce nedostaví. V tom případě je třeba vyhledat lékařskou pomoc a nemoc začít řešit.

láska

Erektilní dysfunkce sice není něco, za co by se měli muži stydět, to vůbec, ale je to zdravotní problém jako každý jiný a měl by se proto konzultovat s lékařem. V České republice se léky na erektilní dysfunkci musí nejprve předepsat u lékaře, a proto si je muž nekoupí nikde sám. Nejznámější je samozřejmě Viagra nebo Kamagra, kterou si lidé pořizují. Ovšem je velmi důležité vše konzultovat s lékařem, to řekneme narovinu, protože jedině on vám dokáže předepsat správné množství léku. Problémy s erekcí nejsou nic špatného a je třeba o nich mluvit mnohem více, aby to lidé brali jako normální věc a muži se za to už nikdy nestyděli. Je to nemoc jako každá jiná, jen se týká choulostivých partií.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup