Pojistka a úrazy

Jsem opravdu ráda, že jsou tady různé pojišťovny, které nabízí opravdu perfektní a kvalitní pojištění. Abych pravdu řekla, tak si vzpomínám, jak můj tehdy ještě současný přítel jel do zahraničí, když si chtěl odpočinout. My měli totiž velikou krizi ve vztahu, takže jsme si každý řekli, že pojedeme někam na dovolenou anebo někam na wellness, a to každý sám. A ze začátku jsem z toho byla velice nešťastná, protože jsem si řekla, že tohle už nedopadne skvěle. Jenomže abychom si odpočinuli a také si uvědomili, jestli jeden druhému chybíme, tak to samozřejmě také chtělo poznat ten pocit, kdybychom byli sami.

Nebojte se pojistky.

Takže já jsem si odjela do oblíbené Itálie, kam jezdím každé dva roky. Jinak také mám ráda Chorvatsko a Bulharsko, ale momentálně se mi tam nechtělo. Protože navíc můj přítel jel do Bulharska, takže jsem si řekla, že přeci nebudeme si dělat naschvály a nepojedeme tam, kam jede ten druhý. Já jsem se sjednala opravdu kvalitní cestovní pojištění, a to od společnosti Axa, co jsem našla na webové stránce axa-assistance.cz. Myslela jsem si, si přítel sjednal také nějaké kvalitní cestovní pojištění pro případ nouze. Jenomže později jsem se dozvěděla, že když si přítel tam zlomil ruku, tak vůbec žádné cestovní pojištění neměla.

Pojistka vše jistí.

Ani jsem nevěděla, jestli se mám smát nebo brečet. Bylo mi to úplně trapné, protože přítel tam úplně pištěl bolestí mě do mobilu, protože si nechtěl nechávat nějaké ošetření navíc, nechal si dát ruku jenom do sádry, a to bylo všechno. A potom musel jet domů. A víte, jak to nakonec celé dopadlo? Samozřejmě, že jsem příteli vysvětlila, že musí mít vždycky cestovní pojištění pro případ nouze. Jenomže on stále nadával. Opravdu to dopadlo potom tak, že jsme se rozešli, protože jsem nedokázala snést přítelovo pištění bolestí a také to, že se zapomněl na cestovní pojištění, že jsem mu to měla připomenout. Opravdu na cestovní pojištění nikdy nezapomeňte.