Kam vystěhovat zařízení domu před rekonstrukcí

Chystáte se k rekonstrukci většího rozsahu ve vašem domě? Bude se jednat například o pokládku podlahové krytiny či výstavbu podlahy nebo podlahového vytápění? Budete měnit okna a dveře anebo provádět celkovou výměnu elektroinstalace a rozvodů vody a odpadů? Budete bourat stavební příčky nebo stavět nové? Pak bude s největší pravděpodobností nutné vystěhovat veškeré vybavení z domu někam mimo objekt.

přepravní kontejnery

Kam s ním

Tuto otázku si budete klást nepochybně pokaždé, kdy se vám nebude dostávat dostatečně velkého úložného prostoru. Kam nastěhovat nábytek, spotřebiče, koberce, svítidla, garnýže a další vybavení domu, když nemáte garáž, kůlnu, sklep nebo půdu? Jedno řešení se nabízí, a sice skladový kontejner. Cena přepravního kontejneru je sice poměrně vysoká, a pro jednorázovou záležitost se jej nevyplatí kupovat, ale existuje služba jejich pronájmu.

přeprava kontejnerů

Pronájmy skladových kontejnerů fungují tak, že vám je přistaví, kam si budete přát. Bude pouze nutné mít k dispozici dostatek volného prostoru, a v ideálním případě by mělo jít o rovnou plochu, s přístupem zvenčí pro přistavený nákladní automobil a autojeřáb.

Výhody skladových kontejnerů jsou celkem zjevné na první pohled. Jsou velice robustní, takže spolehlivě chrání předměty uvnitř před mechanickým poškozením. Zároveň jsou bezpečně uzavíratelné, takže se sníží pravděpodobnost krádeží na minimum. Pochopitelně zabezpečují prostor i před povětrnostními vlivy, jako je déšť, sněžení, námraza a prach.

Pronájmy kontejnerů se uskutečňují na předem dohodnutou dobu. Může jít o krátkodobou záležitost několika týdnů, ale třeba i o delší pronájmy v řádu měsíců, až let. Vše záleží na vzájemné dohodě obou stran. V každém případě vám však doporučujeme objednávku zajistit s určitým předstihem, abyste měli jistotu, že vámi poptávaný počet a velikost kontejnerů bude k dispozici.