Jaké plavky zazářili tuto sezónu?

dámské bikiny

Právě v době dovolené chcete vypadat stylově a originálně. Plavky jsou základem plážové módy a díky jejich pokrokům si dnes lze vybírat z bohaté a originální nabídky. Zvolit vhodné plavky není jen o tom, aby žena vypadala „in“, správný výběr dokáže významně zvýšit také sebevědomí ženy. Proto je velmi důležité, aby plavky vyzdvihovali především ženské přednosti a zároveň odpovídaly aktuálním
trendům.

Plavková hitparáda

Zvolit můžete celé nebo dvoudílné plavky. Při výběru nezapomínejte, že je důležité nejen to, co teď letí, ale i to, že si nemůže každá žena dovolit totéž. Proto je podstatné i z trendových plavek vyselektovat ty, které se hodí na vaši postavu. Pouze tehdy splní požadovaný účel. Pokud chcete vědět více o tom, jaké plavky se hodí na vaši postavu, tak čtěte zde.

Hitem tohoto léta byly bikiny s duhovými proužky. Právě díky páskem tyto plavky opticky prodlužují postavu a tělo tak působí sportovně. Populárními byly také bikiny, které sestávaly z různorodých materiálů, ale dohromady vytvářely perfektní dojem. Tuto metodu můžete znát pod pojmem „patchwork“. Všechny použité látky jsou v jednotném barevném odstínu a tyto plavky jsou vynikající například i na procházky po pláži.

Určitě jste u vody setkali mnoho žen v plavkách na jedno rameno. Toto léto tento střih patřil k nejžhavějším hitem.
Popularitě se těšily i bikiny s potiskem citrusového ovoce, mnohé ženy podlehly květovaným vzorem a trendy byla také podprsenka bez ramínek. Do popředí se dostaly plavky s vysokým pasem. Všechny zmiňované střihy v obchodech zaujmou výraznými barvami, vzory, potiskem. Každá si musí vybrat ty své.

Co s muži…?

Mužům se líbí, když se klasika prolíná s čímsi aktuálním. Stejně si vybírají šortky. Letošní léto jim přálo, protože v popředí byly především barvy jako bílá a černá. Mnohé značky se zaměřili právě na tyto barvy zejména kvůli tomu, že při nich nádherně vynikne opálené tělo.
Odvážnější muži, kteří na sebe rádi strhávají pozornost mohou sáhnout po barvě, která byla hitem tohoto léta a tou je neonový akvamarín. Kromě ní byly v popředí šortky takových výrazných barev jako červená, žlutá, oranžová, korálová a také šortky v zelených odstínech.
Muži se velmi do vzorů nehrnou, ale pokud se takoví najdou, toto léto si mohli zvolit kostkovaný vzor, ​​zvířecí nebo tropický či květovaný. Pokud má někdo chuť, najdou se i šortky s vtipným potiskem. Takže, pokud by někdo měl ambici pobavit několik lidí na pláži, toto může být řešením!
Na pláži je dovoleno vše!