Hřebenové řízení Škoda 120

O tom, že automobily Škoda 120 byly a stále jsou velice oblíbenými vozy, svědčí fakt, že je stále můžeme vídat na našich silnicích. A nejen to. Existují i kluby nadšenců, kteří na tuto značku nedají dopustit. Pokud k nim patříte i vy, ale obáváte se pořídit si „stodvacítku“ z důvodu nemožnosti sehnat náhradní díly, pak můžete v klidu hledat vhodný vůz.

repasovane-rizeni-peugeot-106-i-1a-1c-top-kvalita

  • Na trhu je totiž stále dostatečný sortiment náhradních dílů na Škodu 120.

Jednou ze součástí tohoto vozidla je hřebenové řízení. Je to součástka, která má (jednoduše řečeno) za úkol měnit kroucení volantem na otáčení kol. Základem hřebenového řízení je tělo neboli obal. Ten těsně uzavírá náplně a další komponenty tak, aby bylo dosaženo požadovaného tlaku bez unikání kapalin. Ve vnitřní části je pastorek a hřeben. K pohybu a pevnému uložení jsou určené simerinky, kluzná ložiska a pouzdra.

Únik kapalin může způsobit další škody

Za nejčastější závadu řízení je považován únik kapalin. Olej začne pronikat přes manžetu řízení. Tato vada vzniká opotřebením. Toto opotřebení může mít za následek korozi hřebenu a nadměrnému opotřebení pastorku řízení.

  • Tím pádem se náklady na opravu výrazně zvýší.
  • Řízení by se tedy mělo pravidelně kontrolovat.

Využijte repasované hřebenové řízení škoda 120, u kterých dáváme maximální důraz na kvalitu a dodržení nejvyšších standardů.Z tohoto důvodu se repasované řízení velice blíží stavu nového řízení. Veškerá repasovaná řízení procházejí testováním kvality a potřebnými zkouškami.

repasovane-rizeni-kia-cee-d-combi-ed-top-kvalita

  • Repase vašeho řízení na automobil Škoda 120 proběhne během velice krátké doby.
  • Což znamená během dvou až osmi dnů.
  • Váš vůz bude tedy zanedlouho opět v pořádku.

O odvoz poškozeného řízení nemusíte mít starost. Probíhá totiž zdarma. Služby jsou komplexní a zahrnují také osazení čepy a výměnu poškozeného řízení za repasované.