Hit na poli osobnostního rozvoje je NLP

Před několika desítkami let skupinavědců hledala vzorce excelentnosti. Objevila, že lze určitým způsobem „zkopírovat“ každé lidské chování, tedy způsob, jak někteří jedinci dosahují výjimečných výkonů a jak dělají to, že tyto výsledky podávají. A pokud se jej dokážete přesně naučit, dokážete zreplikovat stejný efekt a mít stejný výstup.

Proto se o NLP začali zajímat lidé jako Bill Clinton, Bill Gates nebo sportovní hvězdy jako Andre Agassi či Serena Williams.

NLP

Jak se stát úspěšnějším rychleji?

Tato metoda, která na základě rozsáhlého výzkumu pocházejícího z univerzitního projektu na Univerzitě v Santa Cruz vznikla, se jmenuje NLP a jevyvíjena již téměř 50 let.

Vlivem zdokonalování NLP metod se pak rozšířily možností její aplikace do dalších oborů a dnes se stává naprostým hitem na poli celého světové osobnostního rozvoje a seberozvoje.

Nemusíte za nlp kurzy však jezdit za oceán. V ČR se NLP můžete naučit od NLP trenéra Radka Karbana, který Vám ukáže, jak i Vy můžete porozumět více sami sobě, dějům ve svém mozku a naučit se lépe ovládat sílu své mysli na základě detailně rozpracované NLP metodiky.

Když přijdete na jeho certifikovaný NLP kurz, můžete se naučit:

  • Jak lépe ovládat svůj stav a své rozpoložení (a nepadat tak do emocí druhých lidí)
  • Jak účinně řídit svou mysl, aby vám nepředkládala „armagedon“ scénáře, obavy, pochybnosti a „to špatně dopadne“
  • Jak si budovat důvěru s lidmi a být jim podvědomě rychleji blíže
  • Jak dokázat lépe komunikovat dle smyslových preferencí různých lidí, okamžitě rozpoznat jejich styly, a přizpůsobit se za pár vteřin.
  • Jak se zbavit zlozvyků a nechuti dělat určitou aktivitu
  • Jak posílit svou motivovanost a motivaci do absolutní
  • Jak odstranit strachy a přepsat svou tíživou minulost

Je toho hodně, co vám NLP přinese. Otázkou však je, jste připraveni zažít pořádný osobnostní skok u sebe, a tak i ve svém životě?
Můžete. Protože i tom je NLP, o možnostech volby. Protože se říká, že úspěch je vždy dobrovolný…

seminář

Jak NLP funguje?

Neuro vyjadřuje zaměření na prvotní neurologické pochody v mozku.

Lingvistické zase znamená využití našeho jazyka, označování a popisů a jejich kódování k dosažení chtěných změn.

Programování je zase o aplikaci změny a vzorců, které vedou ke změně na více vrstvách osobnosti a psychiky.

Absolventi konstatují, že šlo o velmi obohacující zkušenost, kterou lze doporučit každému ambicióznímu jedinci, CEO, manažerům, personalistům, pracovníkům v HR, terapeutům i koučům, kteří chtějí mít jednoduše lepší výsledky.

Kdo NLP školí?

Kurzy a školení NLP lze absolvovat pod prestižní Coaching University Czech Republic, na které vyučuje mezinárodně certifikovaný NLP Trainer a New Code NLP Trainer Radek Karban.

A jestli je to pro vás? Odpovězte si sami… Spojíte se s tím, jak to teď v životě máte, nebo chcete něco víc? Protože o tom to přesně je. Jde o investici do sebe a svého posunu, a tento výcvik vám to umožní. Chodí na něj ambiciózní jedinci i všichni, kdo už mají dost pouhých seminářů o seberozvoji, a chtějí jít do hloubky tak hluboko, jak je to jen možné.