Erotický sex zájezd s nadrženou BBW fat xxl boubelkou

Ahoj jmenuji se Lukáš, mám třicet pět let, modré oči, měřím metr osmdesát tři a asi 85 kilo. Pár let už žiji sám, ve svém malém domečku 4+kk blízko Mikulova. Pracuji v jedné spediční firmě, zavážím lehké balíky do firem, netahám nic těžkého, celkem pohodový job. Na starost mám celou jižní Moravu. V každé části Moravy mám svá oblíbená místa, kam rád zajíždím rozvozovým autem. Dobře znám oblasti jako například,,Moravský kras, Znojemsko a Podyjí, Pálava, Lednicko, Slovácko“. A protože mám každou sobotu a neděli volno, naložím jízdní kolo na střešní nosič u svého auta a vyrážím na různé výlety po okolí.

Na Slovácku jsem si oblíbil Bílé Karpaty, Horňácko, Luhačovské Zálesí, Dolňácko, Hanácké Slovácko. Rád zajedu do městeček do Uherského Hradiště, Hodonína, Břeclav, Kyjov, Uherský Brod, Otrokovice, Veselí nad Moravou, Strážnice, Bzenec a jiné. Líbí se mi, jaká je na Slovácku pohostinnost. Hojně navštěvuji folklorní slavnosti a festivaly a při každé příležitosti navštívím nějaký ten vinný sklípek, kde si dám košt dobrého vínka. Mám rád sladké víno, nějaký ten sýr, či klobásku a zakusovat to pečivem. Pak je člověk spokojený a nic mu k životu nechybí.

Snad už jen do baráčku sehnat nějakou boubelku, která má huge tits. Já občas chodil na BBW LIVESEX stránku, kde byly kypřejší ženské, baculaté chubby holky a boubelky. Mě se totiž hodně líbí oplácané holky s velkým zadkem, zjistil jsem, že jsem fat pussy lovers. Taky mám v mém počítači uložené jen odkazy na xxx webstránky jako například:,,Fat titties slut, fat horny women twat, gone wild chubby spreading, natural titties fuck, ChubbyPorn, CaramelBBW, Stuffers, FantasyFeeder, xlgirls, sluttybbws, bbwbaker, plumpered, plumperpass, live jasmin chat a jiné stránky, kde jsou dlouhá videa pro dospěláky“.

sexy žena

Jedno krásného dne, druhý týden v září jsem si udělal v pátek dovolenou a objednal jsem si na 2 dny ubytování v Uherském Hradišti v krásném hotele, cirka 150 metrů od Masarykova náměstí, kde se zrovna konaly Slovácké slavnosti vína od pátku do neděle. Můj pokoj se jmenoval Rustik, byl moc krásný s velkou postelí a s nebesy. Po 16 hodině jsem se ubytoval a zašel si na dřívější večeři a potom si udělal procházku po městě a koukal na procházející holky. Asi jsem fakt ujetý na kypřejší děvčata, které nosí obtažené legíny, elasťáky či kožené, latexové kalhoty. V 21 hodin jsem si dal sprchu a tradá spát, abych byl připravený na dřívější stávání.

Sobotní ráno mi krásně svítilo do hotelového apartmá, proběhla rychlá sprcha. Dal jsem snídani, míchaná vajíčka s rohlíkem, šunkový salám, ementál sýr, jahodový džus, lahodné cappuccino a těšil se na víkendovou slavnost, která začne za pár minut. Servírka na mě s úsměvem koukala a dívala se na mě, jak do sebe házím v rychlosti připravenou snídani. Jen jsem jí řekl, že se tak moc těším na slavnost, že se nechci zdržovat u snídaně. A oba dva jsme se tomu začali smát.

V 8:30 jsem už procházel po tradičním jarmarku, občas něco ochutnal a zapil deckou vínka a náramně se bavil. V 9 hodin začal slavnostní krojovaný průvod městem. Asi v páté skupince šla nádherná baculka v krásném kroji, černé silonky, kozačky, vypasovaná suknička, zelenooká zrzka. Napadlo mě, že na ni zamávám a usměji se na ni. Ta nádherná holka mně také zamávala, usmála se, a ještě jednou se za mnou otočila a pokračovala dál v průvodu. Hodinku jsem se procházel městem, prošel jsem do Jezuitské zahrady skrz Matyášovou bránou, navštívil Smetanovy sady a vrátil se zpět na Masarykovo náměstí.

nahá žena

Koupil jsem si další deci bílého vína a někdo na mě zezadu zavolal:,,Ahoj já jsem Karolína“. Otočil jsem se, a tam stála ta boubelatá holka v kroji. Představil jsem se jí jako Lukáš. Chvilku jsme se tam bavili, sama od sebe mi nalila ze svého džbánku slivovičku do mé prázdné skleničky od vína. Holky měly na spěch, jen jsem jí řekl, zda by nechtěla zajít večer v 19:30 na Mariánské náměstí, kde bude koncert kapel a mohli bychom pokračovat v pití a tancovačce. Karolína se na mě s úsměvem podívala a odpověděla, že s holkami přijdou, tak se k nim můžu připojit.

Na večer jsem si dal na pokoji sprchu, a protože jsem ze svého pokoje slyšel, že už začala hrát hudební skupina z přilehlého náměstí, vyrazil jsem za holkami. Pár minut jsem je musel hledat, protože bylo plné náměstí lidí. Karolína s jejími kamarádkami byly už hodně veselé, a z demižonu mi začaly nalévat slivovičku. Její tři kamarádky, byly taky krev a mlíko. Na sobě už neměly kroje, ale krátké sukně s kozačkami a bílá obtažená trička. Všechny měly fakt velká prsa, odhadoval jsem tak velikost 90 D nebo E, a to mě tedy hodně vzrušovalo. Asi kolem 23 hodiny skončil koncert a já jim navrhl, zda by nechtěli pokračovat u mě na hotelové pokoji. Karolína se Silvou hned souhlasily a Dita s Martinou se musely odpojit, protože je doma čekají manželé s rodinou. Ale v neděli by přišly znovu.

Karolínu se Silvou jsem zavedl do mého apartmánu v hotelu, a i když holky pocházely ze stejného města, nikdy v tak krásném hotelovém apartmánu nebyly. Karolína sebou měla stále nedopitý demižonek, kde bylo ještě tak ¾ litru slivovice. V baru jsem měl na zapití nějaké chlazené nealko nápoje, jako kulisu jsem zapnul televizi. Silva se hned na tvrdo usídlila v mé posteli a já usedl v šedém křesle a Karolína v druhém křesle u okna. Podávali jsme si slivovici a holky se začaly vyptávat, kde bydlím, jestli někoho mám a spoustu různých otázek. Asi po hodině jsme skončili u,,vadí a nevadí“ a dávali si fanty v podobě svlékání části oblečení.

vášnivá žena

Po hodině a půl jsme dopili celou flašku, a musím uznat, že jsme byli hodně veselí a docela nám to mluvilo. Já už měl svléknutou košili, ponožky a byl jen v riflích. Silva pořád prohrávala a byla zachumlaná v posteli pod peřinou, kde byla jen v kalhotkách a podprsence. Karolína měla na sobě stále všechno oblečení, mimo ponožek. Já znovu prohrál a přesunul se k Silvě pod peřinu, protože jsem se tam před holkami nechtěl ukazovat v trenýrkách boxerkách. Jakmile jsem zaplul k Silvě pod peřinu, Karolína třikrát po sobě prohrála a zůstala v křesle jen ve spodním prádle. Měla zaříznutá tanga kalhotky v tělové barvě, bylo vidět, že ji má krásně vyholenou a přes průsvitnou sportovní podprsenku byly vidět velké špunty bradavek. A že pokud by zase prohrála, tak půjde za námi do postele. A stalo se, že prohrála poslední fant. Rozepnula si podprsenku a vyvalily se na nás její dudy, kozy jako vozy. Silva se usmála, a jen dodala, že oni dvě s Karolínou, před sebou nemají žádné tajemství a nahota jim nedělá problémy. Hned jsem si představil lízající se lesbičky či bisexuálky na webové stránce LESBIAN SEX CAM, kterou jsem dost často navštěvoval. Hmm, a teď to mám živě. Péro mi z nich stálo v pozoru.

Silva se se mnou začala líbat a Karolína mi stáhla trenýrky a začala mi ho pod peřinou olizovat a sát těmi jejími vlhkými rty. Silvě jsem zajel pod kalhotky a nestačil se divit, byla nevyholená a hodně zarostlá. Prsty se mi v ní ztrácely, za minutu jsem jí začal fistovat. Silva si jen vrněla blahem a dodala, že miluje fisting své roztažené kundy. A že si občas s Karolínou lížou lasturky. A pokud bych chtěl, ukážou mi polohu 69. Hned jsem souhlasil. Holky se začaly dychtivě lízat. Silva ležela dole a Karolínčina kundička trčela vyšpulená do vzduchu. Mojé péro jsem ani nemusel na slinit, protože Karolína měla zcela mokrou prcinu. Zajel jsem do ní svým mohutným pérem a začalo neskutečné rodeo. Zespodu mi Silva lízala koule a zároveň kundičku Karolíny. Obě dvě začaly řvát a já už to nevydržel a začal jsem pumpovat moji mokrou dobrotu do Karolínčiny prcinky. Silva to náruživě slízávala a vzápětí mi z Karolíny vyklouzlo péro. Silva mi ho začala olízávat a držela mi mé koule a silně je mačkala, aby ještě vyždímala poslední kapky sperma.

akt ženy

Hned po sexu jsme všichni usnuli, jako když utneš špalek. Ráno jsem se probudil až v 10 hodin, s rozespalýma očima koukám na prázdný pokoj a holky nikde. Na nočním stolku byl vzkaz, že se uvidíme kolem 13 té hodiny na náměstí. Nakonec přišla jen Karolína v kožených legínách a mikině. A že bychom se mohli projet autem, pryč z města. Že dneska nechce slyšet žádnou cimbálovku, folklór, dechovku, ani popíjet burčák či jiný druh alkoholu. A že si chce jet odpočinout k zámku Buchlovice, kde bychom se prošli v zámeckém parku.

Za pár minut jsme přijeli k zámečku, a Karolína sama z ničeho nic navrhla, že se sice ještě moc neznáme, ale mohli bychom spolu jet na dovolenou k moři. Já jsem jen vykřikl:,,To je bezvadný nápad“. A že za 14 dní bychom mohli letět na Kypr. Na večer jsem se s Karolínou rozloučil a další den v pondělí jsem v práci oznámil, že za 14 dní tu nebudu na celý týden. Zastupovat mě bude Karel, který zná stejně dobře celý Jihomoravský kraj, tak jako já.

prsa ženy

Za 14 dní jsme natěšení odletěli z Brna směr Kypr na letiště Larnaka. Hotel jsme měli nedaleko pláže Makronissos beach. Byla to pohádka, bílé písečné pláže, voda okolo 29°Celsia. Nádherný výhled z hotelu na tyrkysově modré moře. Moje Karolína si na pláž brala pokaždé jiné plavky. Jednou měla černé bikiny, z kterých jí přetékaly obří prsa, ne jeden chlap se za ní na pláži otočil. Jednou si vzala jednodílné bílé plavky bez výztuže, takže vystavovala všem na pláži své obří vnady s velkými bradavkami. Hodně často chodila do moře v tangách, byla v nich moc sexy. Za týden měla nádherně opálené tělo, které lákalo k neřesti. Každý večer jsme se dlouho milovali na hotelovém pokoji a užívali si horkého počasí.

Byla to naše první a úžasná dovolená. Tenhle zájezd bych si znovu brzo zopakoval.

Po návratu jsme se spolu domluvili, že se budeme nadále poznávat. A každý pátek za mnou Karolína přijíždí na víkend. Zatím si ve všem rozumíme. Necháme se překvapit, jak to celé dopadne.

Ještě se vás na závěr zeptám:,,Už jste někdy navštívili erotické LIVEJASMIN stránky“?
Na shledanou, čtenáři mých erotických povídek. Rsk.

5/5 - (4 votes)