Jak si vybrat elektrický krb

Elektrické krby jsou jedinečnou možností, jak si ve svém bytě vytvořit útulné prostředí, ve kterém můžete relaxovat po náročném dni. Vybírat můžete ze širokého sortimentu. Díky tomu se vždy najde ten pravý krb pro každé prostředí.

  • Při výběru záleží na tom, zda od krbu očekáváte pouze vizuální efekt anebo se budete chtít také ohřát.

Velice oblíbené jsou nástěnné elektrické krb. Tyto krby jsou vyráběné v různých rozměrech, tvarech a barvách. Elektrický krb na zeď můžete také vybírat podle počtu plamenných efektů a podle typu topeniště. Relaxovat můžete u modrých či červených plamenů. Prostě si elektrický krb na stěnu vyberete podle toho, která barva ohně je vám sympatická.

  • Současným trendem jsou panoramatické nástěnné krby, které vypadají velice luxusně a dodají každému interiéru ten pravý šmrnc.
  • Samostatnou skupinou jsou třístranné elektrické krby, které můžete vybírat podle šířky bočních stěn.

Všechny uvedené krby je možné zabudovat do zdi.

krb

Krb může být funkční dekorací

O tom, že krb nemusí být určený pouze pro získání tepla v místnosti, vás přesvědčí krby bez funkce topení. Ty jsou určené pouze pro efekt. A ten je v tomto případě skutečně dokonalý. Jak bylo řečeno, krby se vyrábějí v různých barvách. Luxusně a elegantně působí krby černé, bílé a stříbrné. Jestliže vybíráte krb do rustikálně zařízené chaty nebo chalupy, pak by mohl být dobrou volbou krb v přírodní hnědé barvě.

  • Máte rádi asymetrii a neobvyklé tvary?
  • Pak jsou přesně tím pravým pro vás vertikální modely.

K nejzajímavějším typům se řadí model Mercury. Ten lze instalovat do bytu nebo domu, který nedisponuje širokou stěnou. Charakteristické pro zmíněný model Mercury je efektivní boční osvětlení až se 13 barvami.

  • Neobvyklé tvary krbů jsou vhodné do atypických bytů, kterým dodají zajímavou a nevšední atmosféru.