Znáte americkou hypotéku?

Finančních produktů, jejichž prostřednictvím si u nás člověk může přijít k penězům, existuje už po léta celá řada. Je jich víc než dost, ovšem přesto se najdou i takoví našinci, kteří při žádostech o půjčku selhávají znovu a znovu. I když by peníze nutně potřebovali, ne a ne se k nim dostat. A to třeba proto, že nemají dostatečné příjmy nebo že je straší nějaký ten záznam v registrech dlužníků.
Co si mají takoví našinci počít? Nejrozumnější odpověď na právě položenou otázku je: „Požádejte si o americkou nebankovní hypotéku.“
Protože je to právě americká hypotéka nebankovní, kde uspějí i ti, kdo jinde selhávají na celé čáře. Právě tento produkt je tím, co dává šanci i těm, nad nimiž už jinde zlomili pověstnou hůl.
Důvodů, proč tomu tak je, je povícero.
Například:

nemovitost

  • V případě tohoto typu úvěru lze tole
  • rovat i nízké příjmy žadatelů, a to z toho důvodu, že tito musí dát za půjčené peníze do zástavy vhodnou nemovitost, svoji nebo klidně i třetí osoby, jež je ochotna tuto záruku poskytnout za žadatele. Která se tak stává zárukou toho, že bude vše splaceno tak, jak tomu má být.
  • Dá se tu přimhouřit oko i nad nejedním záznamem v registru dlužníků, a to ze stejného důvodu, jaký tu zazněl před pár okamžiky.
  • Člověk si tu může půjčit peníze i na celé tři desítky let, což skýtá možnost nastavit mu natolik nízké splátky, že ho tyto nebudou neúměrně zatěžovat.
  • Peníze lze použít na cokoliv, nikdo se tak nemusí bát, že mu nebude vyhověno, protože je potřebuje na nějaký ‚nesprávný‘ účel. Klidně může jít i o splácení exekucí, jiných půjček a dluhů a podobně.
  • A přitom nejde rozhodně o malé peníze. Vždyť tu je možnost půjčit si až sedmdesát procent hodnoty zastavené nemovitosti, a to určitě není málo.
  • Žádost o tuto hypotéku je více než snadná. Sestává z vyplnění jednoduchého formuláře, zaslání několika snímků zastavované nemovitosti a podpisu smlouvy. Se kterou je žadatel seznámen předem a navrch od ní může ještě čtrnáct dní po podpisu odstoupit.

rozpočet

A ani tím ještě nekončí přednosti americké nebankovní hypotéky. Jež je tu k mání dost možná i právě pro vás.