Co vlastně znamená „nákup zpětných odkazů“

Prakticky žádný podnikatel se dnes neobejde bez kvalitních internetových stránek. Má to ale jedno úskalí. Konkurence je skutečně obrovská, a proto je nutné ty svoje stránky trochu postrčit do popředí. Ideální možností je Linkbuilding. Co se pod tímto zajímavým názvem ukrývá? Jedná se o nákup zpětných odkazů.

  • Právě zpětné odkazy jsou zodpovědné za to, aby vyhledávače poznaly, že je právě ta vaše stránka oblíbená.
  • Proto ji budou zobrazovat na vyšších pozicích.

Stránky, které zpětné odkazy nemají, mají prostě v záplavě těch ostatních tak trochu smůlu.

web doména

Jak poznat kvalitní zpětný odkaz

Aby byl výsledek efektivní a přínosný, je nutné používat pouze kvalitní zpětné odkazy.

  • Jak je poznáte?
  • Docela jednoduše.

Kvalitní zpětný odkaz se umístí na kvalitní a obsahově relevantní (obsahově rozhodující) doméně.O kvalitě výsledku rozhoduje také relevance stránky, na které bude odkaz umístěn. Je jasné, že bude zapotřebí, aby vámi nabízené produkty souvisely s obsahem stránky, na které se objeví váš odkaz.

V čem vám pomůže Bzoomer

Budování vysoce kvalitních zpětných odkazů můžete nechat v rukou speciálně vyvinutého nástroje, kterým je Bzoomer. Zde je možné nakoupit si balíček více odkazů a tím mít větší šanci na úspěch.

web desing

  • Bzoomer vytváří obsah na základě vámi navržených klíčových slov.
    • Klíčová slova jsou tedy zásadní.
    • Je nutné, aby byla dostatečně specifická.

Příliš obecná klíčová slova by mohla navést vaše potencionálního zákazníka na docela jiné stránky, které s hledaným produktem vůbec nemusejí souviset. Například klíčové slovo „galaxy“ by zákazníka mohlo poslat na výlet do vesmíru, a nikoliv na stránky s mobilními telefony. Stačí specifikovat typ mobilu a vyhledávač se podle toho zařídí. Klíčová slova mohou být také v různých obměnách. Vždy ale musí být jasné, o jaký produkt se jedná.