Vyzrajte nad tmou

Kolikrát se zlobíte na protijedoucí vozidla, která Vás při noční jízdě osvětlují, aniž by svítila dálkovými světly. Přemýšleli jste někdy nad tím, jak reagují řidiči protijedoucích vozidel na osvětlení Vašeho automobilu?

Nebo snad máte občas pocit, že zvečera jsou Vaše světla u automobilu k ničemu, protože nevidíte nejlépe? Často tedy používáte světla dálková, abyste si lépe posvítili. Jenže ono to není o mnoho lepší.

Možná Vám pomohou led autožárovky. Kdoví?

blikač auta

Čím to tedy může být?
Buď používáte nesprávné autožárovky, nebo je vina ve Vás. Pokud jste již navštívil očního lékaře a Váš zrak nemá chybu, pak to bude technickým zázemím Vašeho vozidla v oblasti osvětlení.

LED autožárovky to jistí.
Věřte, že s led autožárovkami neprohloupíte. Určitě uvidíte podstatně lépe, ale také nebudete osvětlovat protijedoucí řidiče. V takovém případě ale musíte rozhodně podstoupit seřízení světel. I to hraje obrovskou úlohu v dobrém vidění. Určitě by se Vám líbila zdvižená světla, abyste viděl do dálky bez rozsvícení dálkových světel. Ale to by nezvládli řidiči, kteří by jeli proti Vašemu vozidlu. Ale věřte, že správným seřízením led autožárovek ve Vašem vozidle uvidíte i tak skvěle.

struktura budovy

Nezapomeňte na rezervu.
Sady LED autožárovek patří k povinné výbavě, takže vozit s sebou soustavně rezervní led autožárovky není nic výjimečného. Až budete občas provádět kontrolu všech světelných zdrojů v automobilu, nezapomeňte ani na ty rezervní. Jezdíte-li už dlouho, určitě jste už někdy museli nějakou tu led autožárovku na svých cestách vyměňovat. Nejde o nic závažného. Ovšem jen v tom případě, pokud rezervní máte. I led autožárovky mají svou životnost. Nejsou perpetuum mobile. Bohužel. Takže se nevyděste, když Vám znenáhla přestane svítit světlo. Hloupější bude, když Vám přestane svítit uprostřed noční jízdy. Přestanete vidět, nebo nebudete viděn. Ale nebude zbytí. Vyměnit ji budete muset i tak. Riskovali byste nehodu.

4.1/5 - (30 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup