Funkčnost není vše

Není ničím neobvyklým, že máme doma, na pracovišti i kdekoliv jinde vypínače a zásuvky. Spíše by působil více než divně ten, kdo by je tam neměl. Protože elektřina je už dnes běžnou součástí našich životů, bez ní si svou existenci už vlastně ani nedovedeme představit.
elegantní zásuvka

Je to tak běžné! Přijdeme někam a není-li tam vidět tak, jak by to bylo zapotřebí, stiskneme vypínač, případně jím otočíme, to podle typu, a je to. Rázem máme jasno. Tedy pochopitelně co se světla týká, protože v lecčí hlavě zůstane temno, i kdyby tento stiskl všechny vypínače světa.
A když už vidíme, nejednou nám zrak spočine na tom či onom přístroji, jichž doma míváme nejednou nepočítaně, a už už mačkáme na vypínač další. Tu aby se zapnul počítač nebo televizor, tu aby se začala ohřívat voda ve varné konvici, tu aby se dejme tomu rozehřál sporák nebo plotýnka, případně i nějaký ten elektrický přímotop.
A aby leccos z toho fungovalo, nevystačíme si vlastně nejednou s pouhým stisknutím vypínače, ale musíme navrch ještě zasunout příslušnou šňůru do zásuvky. Což je jednoduchý počin, snad jen s výjimkou případů, kdy se ocitneme někde v exotické cizině, kde zástrčka a zásuvka nemusí být vždy kompatibilní a pak tu může nastat problém.
ladící zásuvky

Ale většinou zásuvky ani vypínače problém nepředstavují. Jsou přece skoro na jedno brdo a obsluhovat je zvládne i malé dítě. A jediné, v čem se u nás takováto zařízení liší, bývá jejich estetická úroveň. Protože ta se může lišit kus od kusu i více než výrazně.
Znáte to – v minulosti toho u nás nebylo zrovna habaděj a člověk tak byl rád, že se mu nabízí aspoň něco, že byl aspoň jediný univerzální typ vypínačů k sehnání.
Ovšem dnes, to je jiná. Dodnes nám sice nejednou mohou i starší modely prokazovat dobré služby, ale Schneider Asfora je přece jenom Schneider Asfora. Tedy něco lepšího. Něco, co má vlastnosti, s nimiž se u konkurence nesetkáváme. Co je kvalitní a přitom cenově přijatelné, co nám nabízí na výběr z barev i vzhledů stejně jako možností uplatnění. A co byste možná ocenili i vy. Pokud tedy nelpíte na vypínačích a zásuvkách dejme tomu po babičce.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup